tv3.lv

Brauciens beidzās ar seju dubļos – Sarkandaugavas ielās ārdās neprātīgs šoferis

Raidījumu noslēgsim ar spriedzes pilnu pakaļdzīšanos Sarkandaugavas ielās. Kā atzīst likuma sargi, kad neprātīgais brauciens bija beidzies, inspektoriem vajadzēja vēl labu brīdi, lai aplēstu, kur un ko bija paspējis sastrādāt bēgošā auto šoferis.

2019. gada 19. oktobrī 21:52

Īsi pirms plkst. 19.00 vakarā, Ziemeļu pārvaldes kārtības sargi Sliežu ielā ievēroja kādu vieglo automobili “Renault”, par kuru iepriekš policijai bija ziņojuši vietējie iedzīvotāji un bija aizdomas, ka šoferis ir reibumā. Policijai ierodoties norādītajā adresē, vīrietis atradās savā auto un nebija izslēdzis motoru, taču brīdi, kad likumsargi apgrieza savu ekipāžas auto, lai piebrauktu pie šī spēkrata, tā šoferis uzsāka braukšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saprotot, ka šoferis šajā dienā nolēmis izvairīties no sastapšanās ar policiju, inspektori par notiekošo ziņojuši operatīvās vadības birojam un bēdzēja vajāšanā iesaistītas vēl vairākas policijas ekipāžas. Neskatoties uz auto stūrētāja centieniem, tikai minūti vēlāk šis brauciens tomēr beidzās ar degunu dubļos.

Tikai brīdi vēlāk, pārkāpējs nonācis aiz restēm un likuma sargi sākuši apkopot šī vīra brauciena sekas. Tāpat, notikuma vietā viens pēc otra ieradušies vairāki aculiecinieki, kuri savā ceļā bija sastapušies ar bēgošo Renault.

Brīdi vēlāk notikuma vietā ieradušies arī ceļu policisti, kuri pārņēmuši tālāko darbu ar aizturēto. Vakara gaitā, pamazām gaismā nākuši arī bīstamā brauciena iemesli – alkometra rādījums atklājis, ka vīrietis atrodas pamatīgā reibumā, savukārt dokumentu pārbaudē noskaidrots, ka šoferim ir liegums sēsties pie auto stūres. Šādam komplektam pievienojot vēl vairākas avārijas un policijas auto sasišanu kļūst skaidrs, ka pārkāpējs šī brauciena sekas izjutīs vēl ilgi.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm