tv3.lv

Brauciens reibumā ar nomas auto beidzas ar pamatīgu avāriju

Kārtējas negadījums, kurā iesaistīts nomas kompānijas transportlīdzeklis un, iespējams, iereibuši jaunieši, notika Dārzciemā pie kādas privātmājas Strautu ielā. Sestdienas, 8. janvāra, pievakarē tur atskanēja sadursmei raksturīgs blīkšķis un motora rūkoņa. Ceļmalā stāvošā ”Opel” automašīnā lielā ātrumā ietriecās ”Volkswagen” apvidus auto.

“Es ieraudzīju jau avārijas sekas. Aizgāju aprunāties ar kaimiņu, kas dzīvo namā, kur pretī tas notika. Viņš teica, ka divas meitenes esot bijušas mašīnā. Ne visai adekvātā stāvoklī. Viņas iebraukušas ”Opel” automašīnā. Tas ”Opel” tur stāvēja jau kādu laiku, aptuveni mēnesi, jau bija nedaudz sasists “bampers”. Viņas iebrauca tajā, dažus metrus pastūma ”Opel” uz priekšu. Kādu laiku viņas sēdēja mašīnas salonā. Pēcāk viena no meitenēm aizbēga, mirkli vēlāk arī otra devās prom,” par notikušā apstākļiem stāsta kāds aculiecinieks.

Aculiecinieki stāsta, ka pēc neilga brīža viena no meitenēm tomēr atgriezās pie sasistā ”Volkswagen” auto nevis lai izsauktu policiju, bet, tā teikt, nomaskētu pēdas.

“Visticamāk, izdomāja iztīrīt mašīnu. Grāvī meta tukšas alkohola pudeles. [Centās iedarbināt mašīnu vēl? – red.] Jā! Iekāpa salonā un centās aizbraukt prom ar visu mašīnu, bet, spriežot pēc bojājumiem, sasistā dzinēja un parējām detaļām, iedarbināt auto viņai nesanāca,” stāsta aculiecinieks.

Likumsargi un nomas kompānijas pārstāvji, piebraucot pie avārijas vietas, sastapuši vien vietējos iedzīvotājus, kuri snieguši policistiem liecības.

Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu un skaidro negadījuma apstākļus, ka arī aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot pa tālruņa numuru 67829238 vai 110.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaidrs, ka uzņēmumam izsekot nomas vēsturei, atrast pēdējo spēkrata klientu un nodot datus likumsargiem nebūs pārāk sarežģīti, tāpēc jādomā, ka vainīgo drīzumā izdosies saukt pie atbildības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm