Braukšana “driftā” policijas redzeslokā nodod dzērājšoferi

30. janvārī 21:31

Ulbrokā pie veikala kāds autovadītājs stāvlaukumā iebrauca sānslīdē un piesaistīja sev pastiprinātu uzmanību. Likumsargi, nojaušot, ka šoferis varētu nebūt skaidrā prātā, devās kompāniju aizturēt.

Kāds vīrietis ar savu nepārdomāto rīcību pamanījās pats sevi nodod policijai, un labi, ka tā. Likumsargu iesaistīšanās paglāba pašu iereibušo stūrētāju, viņa draugus un citus ceļa satiksmes dalībniekus no savainojumiem.

Novērošanas centra darbinieki pamanīja, ka kompānija izkāpa no automašīnas un devās pakaļ alkoholiskajiem dzērieniem, te ir kadrs, kur alkohols rokās, tāpēc nekavējoties informācija nodota tuvākajai patruļai, kas uzsāka pakaļdzīšanos. Autovadītājs apstājās, un tālāk jau atklājās pirmais pārkāpums. Vadītājs atzina, ka lietojis alkoholiskos dzērienus. Datu pārbaudes laikā atklāts, ka viņam ir tiesību liegums par iepriekšējiem pārkāpumiem un viņa vadītāja apliecība nav derīga. Policija šoferi aizturēja un viņa izelpā tika konstatēts 1,3 promiļu reibums.

Likumsargi arī vīrieša draugiem skaidroja, ka ļaut braukt dzērumā pie stūres ir bezatbildīgi. Aizturētais bija nervozs un lūdza viņu izlaist no auto, lai aprunātos ar draugiem, kā arī skaidroja, uz kurieni visi kopā devušies.

Tālāk jau jaunietis sagaidīja Valsts policijas ierašanos. Kā izrādās, šis vīrietis no savām kļūdām acīmredzot nemācās, jo viņš jau agrāk pieķerts braucam pie stūres reibumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm