tv3.lv

Braukšana dzērumā pat pēc policistu brīdinājuma vadītājam izmaksā prāvu soda naudu un šķiršanos no tiesībām

Kāds šoferis pēc policistu brīdinājuma nesēsties pie auto stūres reibumā, to tomēr izdarīja, zaudējot prāvu naudas summu, ko nāksies samaksāt kā sodu, vēsta “Degpunktā”.

2020. gada 10. novembrī 22:40

8. novembra vakarā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kāda nama Šķirotavā pagalmu, kur, iespējams, braucot dzērājšoferis. Attiecīgi uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā ekipāža.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikai pēc pāris minūtēm, kad patruļauto piestājis izsaukuma vietā, dežurants vēl uzturējis sarunu ar zvanītāju, kurš bija ievērojis aizdomīgo auto.

Vadītājs jau pēc pirmā uzaicinājuma apturējis savu auto, un likumsargi devušies tam klāt.

Šoferis aizturēts, iekams ieradīsies ceļu policija saistībā ar to, ka vadījis spēkratu alkohola reibumā. Un šajā gadījumā likumsargs ne mirkli nav šaubījies par to, ka šoferis ir piedzēries, jo, kā izrādās, tikai pirms neilga brīža ekipāža ar šo kungu jau bija sastapusies – inspektori šajā vakarā jau bija iegriezušies Rencēnu ielas pagalmos, jo iedzīvotāji bija ziņojuši par kādā “Audi” nekustīgi gulošu vīrieti.

Tajā reizē gan viņš teica, ka auto nevada, vien guļ tajā un atpūšas. No medicīniskās palīdzības vīrietis arī atteicies. Vēlāk pat pateicies par viņa veselībai izrādītajām rūpēm.

Rezultātā notikuma vietā ieradušies kolēģi no ceļu policijas, kuri pārkāpēja izelpā konstatējuši gandrīz divas ar pusi promiles. Līdz ar to šim vīram papildus iespaidīgajiem izdevumiem – vismaz 1400 eiro, ja ne lielākam sodam, nāksies šķirties no tādas privilēģijas kā auto vadīšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm