tv3.lv

“Brīvdienās puikas sadzērušies braukuši”; Ogres pusē jaunieši ar auto taranē pagastmājas žogu

Nakts vidū Ogres pusē, sēžot pie “Renault” stūres, pa Meņģeles pagasta ielām traucās kāda jauniešu kompānija. Vienā no galvenajiem miesta ceļiem jautrajiem braucējiem gadījās ķibele. Šoferis vairs nespēja kontrolēt automašīnas vadību un spēcīgi taranēja pagasta mājas žogu.

“Man teica, ka brīvdienās puikas sadzērušies braukuši. Līdz pat mājas stūrim viss tika nonests, ar visām puķēm, visu,” stāsta Meņģeles pastniece.

Ņemot vērā, ka nakts vidū neviens no apkārtējiem notikušo neredzēja un liecinieku avārijai nebija, jaunieši ar sadauzītās automašīnas šoferi priekšgalā metās bēgt, ko kājas nes. Viņiem pagaidām ir izdevies izvairīties no atbildības, jo policijai trūkst informācijas par aizdomās turamajiem. Pagasta pārvalde ar iecirkni jau ir sazinājusies un nepacietīgi gaida izmeklēšanas virzību.

“Tas ir noticis naktī, šis te negadījums un aprēķinātie zaudējumi policijai ir iesniegti. Tie ir 680 eiro,” norāda Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāja Ieva Jermacāne.

Policija evakuēja sadauzīto “Renault” un aizrakstīja vēstuli tā īpašniekam. Tiesa, pagaidām nav zināms, kas tieši sēdēja pie stūres un vai transportlīdzeklis maz paņemts ar saimnieka atļauju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm