Pasažieri piedzīvo ekstrēmus apstākļus: avārijā Brīvības ielā iekļūst trolejbuss

19. janvārī 22:20

Rīgā, Brīvības ielā, pusdienlaikā notika pamatīga sadursme starp trolejbusu, kas brauca Juglas virzienā, un kādu apvidus automašīnu. Abi spēkrati tikuši pie pamatīgiem bojājumiem, bet, par laimi, cilvēki nav guvuši smagas traumas, vēsta “Degpunktā”.

Brīvības ielā notikusi pamatīga sadursme starp 17. trolejbusu, kurš brauca Juglas virzienā, un kāda apvidus “Range Rover” vadītāju. Trolejbusam pamatīgi sasists priekšējais stikls, taču, par laimi, avārijā neviens nav smagi cietis.

Brīvības ielā 19. janvārī ap plkst. 12 bija manāma diezgan liela jezga. Viena josla virzienā uz Juglas pusi bija bloķēta, jo tajā notika sadursme, kuras rezultātā 17. maršruta trolejbusam pamatīgi tika apskādēta priekšpuse.

SIA “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane stāsta, ka šodien ap plkst. 12 Brīvības un Matīsa ielas krustojumā notika negadījums. 17. trolejbuss cieta sadursmē ar vieglo automašīnu, jo, pēc sākotnējās informācijas, vieglais spēkrats veica neatļautu manevru, kā rezultātā izraisīts satiksmes negadījums.

Kāds pārdevējs no veikala apgalvo, ka “Range Rover” vadītājs esot bijis ļoti steidzīgs, viņš automašīnas šoferi manījis īsi pirms sadursmes.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ziņo, ka viens pasažieris no sabiedriskā transportlīdzekļa nogādāts ārstniecības iestādē stabilā stāvoklī papildu izmeklējumu veikšanai.

Satiksmi sakārtoja “Rīgas satiksmes” avārijas dienests, bet notikušo fiksēja Ceļu policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm