Busiņa šoferis nepalaiž auto, kas brauc pa galveno ceļu, un avarē

2022. gada 1. decembrī 21:27

Sākoties ziemas sezonai, uz ceļiem ir jābūt vēl vērīgākam ikvienam autobraucējam. Ceļazīmes, mainoties sezonai, gan nemainās, un tās ir jāievēro ikvienā gadalaikā. Viena no tām ir zīme – galvenais ceļš. Šo zīmi, visticamāk, neievēroja kāds autovadītājs, kas izbrauca no mazākas nozīmes ceļa, un avarēja tieši pretim Rīgas pašvaldības policijas iecirknim.

“Volkswagen” vadītājs Edvards ar sievu brauca uz mājām pa Ilūkstes ielu virzienā uz savām mājām un netālu no galamērķa viņus pārsteidza kāds mikroautobusa vadītājs, kurš “izlidojis” ar savu auto no šķērsielas.

Pasažiere nav cietusi, nostrādāja gaisa spilveni, taču pats vadītājs mazliet sasitis galvu, bet no mediķu palīdzības atteicās.

“Volkswagen” busiņa vadītājs skaidro, ka ir vainīgs, bet galvenais, ka viss beidzies labi un neviens nav smagi cietis: “Es vienkārši viņus nepamanīju. Tur uz priekšu bija sarkanā gaisma. Man nekad mūžā nav bijusi neviena avārija. Es nenoliedzu. Galvenais, ka visi dzīvi un veseli.”

Par laimi, vecāka gadagājuma pāris iegādājušies “KASKO” apdrošināšanu, bet tas nemazina pārdzīvojumus par sasisto auto. Edvards vēlās atgādināt visiem, ka ceļu satiksmes noteikumi ir jāievēro un uz ceļa ir jāvalda savstarpējai cieņai, lai šādas avārijas nenotiktu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm