tv3.lv

Busiņa vadītājs, visticamāk, kunga prātā sasit septiņus auto un aizbēg

Kāda busiņa vadītājam, visticamāk, vēl ilgi nāksies maksāt par ne pārāk gudro lēmumu, domājams, esot pamatīgā reibumā, sēsties pie auto stūres, kā rezultātā sasistas septiņas automašīnas, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 5. maijā 22:50

Brīvdienas naktī, patrulējot pa Pārdaugavas ielām, kārtībsargi Rīgā, Dzirciema ielā, ievērojuši pamatīgu avāriju, tādēļ nekavējoties apturējuši auto un devušies pie sasistajiem spēkratiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nekur tuvumā avārijas vietai neesot bijis neviena cilvēka. Saprotot, ka vaininieks, visticamāk, aizbēdzis, kārtības sargi centušies saprast, kas īsti šeit atgadījies un drīz vien atskārtuši, ka pie vainas, visticamāk, bijis “Passat” busiņa šoferis.

Drīz vien notikuma vietā ieradušies arī vairāki aculiecinieki, kuri no dzīvokļa logiem bija vērojuši mirkļus pēc pamatīgā blīkšķa. Viņi bija redzējuši, ka sasistajā busiņā atradušies vismaz divi jauni vīrieši, kā arī norādīja virzienu, kurp abi devušies.

Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes Vecākais inspektors Jānis Asarītis norādīja, ka pēc papildu papildspēku piesaistīšanas, patrulējot tuvākajā apkārtnē, pamanīts vīrietis, kurš bija nogūlies uz zemes, lai viņu nepamanītu policijas darbinieki. Vīrietis tika uzrunāts un pārrunu laikā noskaidrots, ka viņš ir bijis iesaistīts ceļu satiksmes negadījumā Dzirciema ielā.

Izdzirdot par kolēģu ķērienu, arī pirmā policijas ekipāža, kura tobrīd vēl darbojās notikuma vietā, devusies uz netālo šķērsielu, kur sastapusies ar “aizbēgušo”, acīmredzami apreibušo pasažieri. Kurš arī atzina, ka arī šoferis bijis kunga dūšā.

Turpmāk tika noskaidrota arī iespējamā vainīgā autovadītāja dzīvesvieta, kurp policija nosūtīja papildu ekipāžu, vīrietis tika aizturēts un pēc Ceļu policijas lūguma nogādāts avārijas vietā. Tālākās darbības – apstākļu noskaidrošanu – veiks Ceļu policija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm