tv3.lv

Ceļa posmā Senču ielā atkal piedzīvota avārija – spēcīga “Peugeot” un “Lexus” sadursme

Brasas iedzīvotāji vērsuši uzmanību uz sarežģītu ceļa posmu Senču ielā krustojumā ar Elku ielu, kur regulāri notiek avārijas un arī piektdien, 6.novembrī, divi šoferi sadragājuši savus auto, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 7. novembrī 15:20

Senču ielā 6.novembrī, ap pusdienas laiku, notika divu vieglo automašīnu – “Peugeot” un “Lexus” spēcīga sadursme, jo netika ievērota zīme, kas ļauj braukt tikai taisni. Vietējo māju iedzīvotāji apgalvo, ka avārijas pie krustojuma ar Elku ielu novērojamas pārāk bieži. Šoferu misēkļi skaidrojami ar ceļa zīmju neievērošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aculiecinieks Dzintars stāsta, ka viens no vadītājiem bija izbraucis no automazgātuves, apstājās krustojuma vidū un gribēja izgriezt spēkratu uz Senču ielas, bet, iespējams, neesot redzējis ceļu satiksmes zīmi, kas ļauj braukt tikai taisni.

Dzintars norāda, ka šeit, tā teikt, “mest riņķī” nevar, jo zīme ļauj braukt tikai taisni, kas ir spēkā no plkst. 7.00 rītā līdz plkst. 20.00 vakarā. Aiz turpmat blakus esošās fūres auto vadītājs neesot redzējis otru spēkratu, kurš brauca pa otru joslu, uz kuras bija plānots griezties, uz nepalaida to.

Aculiecinieks stāsta, ka avārijas attiecīgajā vietā notiekot vismaz reizi mēnesī. Sadursmes, kas radušās šī iemesla dēļ, arī iepriekš notvertas video kadros. Policija nereti bīstamajā punktā cenšas satiksmi pieskatīt, taču no rīta līdz vakaram stāvēt uz vakts arī nevar.

“Ir jau zīmes uzliktas, tāpat cilvēki neievēro. Es nezinu, policija soda, daudzriez stāv un tā tālāk, bet tāpat tās zīmes neievēro. Tas ir apnicis. Jā un policija citreiz speciāli nostājas, brīdina cilvēkus, bet nesoda, bet viņi tāpat atkārto [šo kļūdu] un visu laiku brauc un izraisa avārijas,” stāsta Dzintars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par laimi, 6.novembra negadījumā Senču ielas šķietami sarežģītajā punktā, neviens no automašīnu vadītājiem vai pasažieriem necieta. Bojājumi spēkratiem gan ir samērā nopietni.

Viens no sadursmē cietušā auto vadītājiem stāsta, ka spēkratu varēs salabot, bet vismaz kādus 10 000 eiro tas izmaksāšot. Tāpat spēkratam sabojāta vēsture, arī pārdot to būšot grūtāk, ja tāds lēmums tiktu pieņemts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm