tv3.lv

Ceļā uz bērnudārzu sieviete ar mazu bērnu nobrauc no ceļa un noslīd pa nogāzi

5. septembra rītā smags negadījums notika Skrīveros. Saskrējās divi transportlīdzekļi, viens no tiem pēc sadursmes nobrauca no ceļa un noslīdēja vairākus metrus lejup pa nogāzi. Spēkratā atradās sieviete ar mazu bērnu. Abi bija ceļā uz bērnudārzu.

“Volvo” markas spēkratu no negadījuma vietas vietējie strādnieki transportēja saviem spēkiem, izmantojot ekskavatoru, savukārt sadragātā “Volkswagen” īpašnieces paziņa notikuma vietā sagaidīja evakuatoru. Sadursme notika Jāņa Purapuķes ielā pēc plkst. 8.00 no rīta.

“Bija frontālā sadursme. Cik es sapratu, “Volvo” iebrauca pretējā joslā. Mediķi māti ar bērnu aizveda pārbaudīt, bet traumas nebija nopietnas,” stāsta “Volkswagen” īpašnieces paziņa.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) apstiprina, ka divi cilvēki ar samērā vieglām traumām nogādāti ārstniecības iestādē. Viena persona, visticamāk, “Volvo” vadītājs, no palīdzības atteicās.

“Volkswagen” šoferes draugs zina stāstīt, ka “Volvo” stūrētājs nav bijis alkohola reibumā un pieļauj, ka, visticamāk, iemidzis pie stūres vai aizskatījies telefonā. Ceļš konkrētajā posmā ir šaurs un neliela nobīde no savas joslas var beigties līdzīgi kā šorīt. Par laimi, “Volkswagen”, slīdot lejup pa nogāzi, jau bija samazinājis ātrumu un neietriecās lejā esošajos krūmos, kā arī neiebrauca grāvī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm