tv3.lv

“Citroen” uz slidenā ceļa zaudē saķeri ar asfaltu un ietriecas priekšā braucošajā “Toyota”

Šodien pusdienas laikā Rīgā, sākoties sniegputenim, strauji apledoja arī ceļi. Pēkšņās laikapstākļu maiņas lika šoferiem braukt lēnāk un ieturēt lielāku distanci, taču dažviet asfaltētais segums bija tik slidens, ka nelīdzēja nekāda piesardzība – šā iemesla dēļ notika arī avārija Ulbrokā.

Pēcpusdienā uz ceļa, kas savieno Ulbroku un Dreiliņus, divu automašīnu sadursme uz laiku aizkavēja citu spēkratu kustību. Šis nelielais “Citroen” bija zaudējis saķeri ar asfaltu un ietriecies priekšā braucošajā “Toyota”.

“Distance tika ievērota, bet priekšā esošā autovadītāja strauji nobremzēja, piespiedu bremzi, bet neko nevarēja izdarīt. Nav kaisīts [ceļš]. Varēja būt vēl lielāka distance, tik un tā tādā pašā ātrumā būtu lidojis,” norāda “Citroen” vadītājs Leonards, apstiprinot, ka ceļi bija nekaisīti un slideni, taču paša spēkratam riepas – jaunas.

Jaunais vīrietis negadījumā necieta un jūtas atvieglots, ka arī “Toyota” stūrētājai ar veselību viss kārtībā. Turklāt “Toyota” bojājumi ir tik tikko saskatāmi, lai arī trieciens bijis spēcīgs.

Alisa
“Toyota” vadītāja

“Mašīna gribēja griezt pa kreisi, aiz tās bija vēl viena mašīna, pēc tam es. Mēs gaidījām, kad mašīna pagriezīsies pa kreisi, un cilvēks vienkārši nevarēja nobremzēt, es redzēju to momentu, ka, visticamāk, sekos trieciens, bet es nevarēju pabraukt ne pa labi, ne pa kreisi, es vienkārši gaidīju un labi, ka neietriecos priekšā esošajā mašīnā. Man laba mašīna, es pati biju šokā, kad es izgāju un ieraudzīju, ka man daudz maz viss ir kārtībā, bet tur mašīna šausmīgā stāvoklī.”

Tā kā sekas nav smagas, policijā par notikušo sākta administratīvā lietvedība.

“Toyota” vadītāja, kura bija ceļā pie notāra, no notikuma vietas aizbrauca pašas spēkiem un neko nenokavēja, savukārt “Citroen” šoferim nācās uzkavēties un gaidīt evakuatoru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm