tv3.lv

“Degpunktā” dodas lūkot, cik spraiga mēdz būt ceļu policijas ikdiena

Braucot pie stūres, ceļu policijas spēkrati noteikti nav tie, kurus šoferīši vēlas redzēs pa ceļam. Tomēr situācijās, kurās sanācis sastapties ar kādu negaidītu šķēršļi vai notikumu, tieši ceļu policijas darbinieki ir tie, kurus gaidot vadītāji pat skaita minūtes. “Degpunktā” komanda devās lūkot, cik spraiga mēdz būt ceļu policijas ikdiena.

Reidā kopā ar policistiem ātruma pārkāpēji un agresīvas braukšanas stila piekritēji netika manīti, taču tika konstatētas dažādas avārijas un negadījumi. Krišjāņa Barona un Tallinas ielas krustojumā kāds “Mazda” šoferis, iespējams, notriecis sirmgalvi un pametis notikuma vietu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mazda” vadītāja apgalvojums par to, ka vīrietis pats ir nokritis, iespējams, nav meli. Nereti gadās situācijas, kad gājēji, piemēram, alkohola reibumā uzkrīti uz ceļa. Jebkurā gadījumā šoferim nevajadzēja pamest notikuma vietu, bet sagaidīt policijas darbiniekus, lai tiktu skaidrībā par to, kas noticis. Šobrīd policijai nāksies “Mazda”” autovadītāju meklēt un tas jau viņam pašam radīs lielākas nepatikšanas.

Pēc neilga mirkļa uz Lāčplēša ielas pirms Salu tilta avārijā iekļuva “Chrysler Voyager” un Drošas braukšanas skolas mācību auto.

Raidījums “Degpunktā” devās pie Drošas braukšanas skolas vadītāja, lai noskaidrotu, ko viņš domā par šo avāriju. Šis negadījums esot vien notraucis putekļus no abiem spēkratiem. Viņa pieredze rāda, ka mācību spēkrati ceļu satiksmes negadījumos neiekļūst bieži, tomēr pavisam no tiem izbēgt neizdodas.

 

 

 

Diāna Eisaka

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm