tv3.lv

Devās uz veikalu pirkt dzimšanas dienas kūku – šķērsojot šoseju, traģiski iet bojā vīrietis un viņa dzīvesbiedre

Cekules ciemā dzīvojoša ģimene šobrīd plāno bēres sestdien bojāgājušajiem ģimenes locekļiem. Viņu vēlme ir mirušos apglabāt kopā, jo pāris dzīvoja civillaulībā pēdējos 12 gadus. Ingvildas tētis un viņa dzīvesbiedre Māra devās ceļā uz pārtikas veikalu, lai iegādātos dzimšanas dienas kūku, taču uz plānotajām svinībām tā arī neieradās.

2018. gada 12. novembrī 20:44

Cekules ciems kopš sestdienas iegrimis dziļās sērās. Uz ielas novietotās kapu svecītes kalpo par piemiņu diviem ciema iedzīvotājiem, kuri gāja bojā, šķērsojot netālu esošo Baltezers-Saulkalne autoceļu. Bojāgājušā vīrieša meita Ingvilda atminas, ka tēvs kopā ar dzīvesbiedreni liktenīgajā vakarā devās uz veikalu, lai nopirktu ko ēdamu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ingvilda saņēmusi zvanu vairākas stundas pēc notikušā, un sākotnēji nespēja noticēt policistu sacītajam. Pāris īsi pirms sešiem vakarā posās ceļā uz Upeslejām, apkārtnē vienīgo vietu, kurā ir veikals. Lai līdz tam tiktu, nepieciešams šķērsot bīstamu šosejas posmu, kurā nav ne gājēju pārejas, ne celiņa.

Mediķi ziņo, ka notriekto gājēju gūtās traumas ”nebija savienojamas ar dzīvību” un ārsti nespēja pārim līdzēt. Automašīnas “KIA” šoferis guvis nobrāzumus un atradās šoka stāvoklī, savukārt “KIA” pasažiere sadursmē smagi cietusi.

“Slimnīcā nogādājām vieglās automašīnas pasažieri, kura bija guvusi vairāku ķermeņa daļu ievainojumus, tostarp galvas un krūškurvja traumas. Tomēr sieviete bija pie samaņas, stabilā stāvoklī, savukārt vieglās automašīnas vadītājs no nogādāšanas slimnīcā atteicās,” saka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Sadursme notika uz ceļa braucamās daļas, un negadījumā iesaistītā automašīnā pieder uzņēmumam “Stokker”. Par kriminālprocesa virzību mirušo ģimenei nekas daudz nav zināms.

Policijas nozīmētajās ekspertīzēs tiks skaidrots, vai bojāgājušie bijuši alkohola reibumā. Tiesa, ģimene neuzskata, ka tam ir nozīme. Šodien mirušo ģimene kārto dažādus dokumentus, lai varētu apglabāt savus tuviniekus pēc iespējas ātrāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vietējie stāsta, ka pirms pāris gadiem bīstamajā ceļa posmā notriekts arī kāds 17 gadus vecs jaunietis, un iedzīvotāji jau ilgstoši jūtas apdraudēti, šķērsojot autoceļu, taču izvēles nav, jo pārtikas produktus var iegādāties tikai Upeslejās. Cekules iedzīvotāji cer, ka pašvaldība izdzirdēs apkārtējo lūgumu un beidzot izveidos gājēju pāreju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm