tv3.lv

Dīvaina situācija Pārdaugavā: busiņš aizšķērso sliedes un bloķē vilcienu satiksmi

Lai izslēgtu risku, ka notiks sadursme starp vilcienu un automašīnu, par atgadījumu nekavējoties brīdināts “Latvijas dzelzceļš”. Vilcienu satiksme minētajā posmā tika apturēta.

Pēc īsa brīža, kad Ojāra Vācieša ielā piestāja ugunsdzēsēji un veica izlūkošanu, noskaidrots, ka tumši zilās krāsas “GAZ” markas mikroautobuss bija novietots privātmājas teritorijā, bet pēcāk noripojis pa nelielu kalniņu. Mašīna ar aizmugurējo tiltu pārbrauca pāri sliedēm un pamatīgi iestrēga. Arī glābējiem, lai izvilktu veco “GAZ” no slazda, nācās krietni pasvīst.

Talkā ņemtas gan lāpstas, gan vinčas. Notikuma vietā bija manīts arī automašīnas saimnieks, kas, protams, pārdzīvoja par notikušo un centās līdzēt glābējiem darbos.

Dienesti darīja visu, lai atbrīvotu sliedes pēc iespējas ātrāk, taču pasažieru vilcienu kustība no Slokas uz Rīgu tika kavēta aptuveni 80 minūtes. Visticamāk, automašīnas īpašniekam būs jāatbild par dīkstāvi un zaudējumi varētu būt ievērojami.

Šobrīd akciju sabiedrības “Pasažieru vilciens” pārstāvji ziņo, ka zaudējumu apmērs vēl tiek aplēsts un precīzas summas pagaidām nav zināmas. Savukārt ceļu policisti “GAZ” saimniekam izrakstīja sodu par spēkrata apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu, proti, par transportlīdzekļa vadītāja vietas atstāšanu, ja nav veikts viss nepieciešamais, lai novērstu tā izkustēšanos no vietas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm