Divi jaunieši ar “BMW” terorizē Juglas apkārtni; auto atrastas narkotikas

2022. gada 30. novembrī 21:08

Divi jaunieši trešdienas rītu pavadīja, terorizējot Juglas mikrorajonu Rīgā. “BMW” vadītājs sēdās pie stūres neadekvātā stāvoklī, apskādēja divas automašīnas, kā arī nogāza ceļazīmi. Kad policija jaunieti aizturēja, puisis šķita pamatīgi apreibis, turklāt automašīnas salonā tika atrastas narkotiskās vielas.

Gaišā dienas laikā pa Mazo Juglas ielu pārvietojās tumšas krāsas “BMW” spēkrats. Vietējie strādnieki, kas atradās jaunbūvei uz jumta, pamanīja, ka automašīnas šoferis ir neadekvātā stāvoklī. Vadītājs pārsniedza braukšanas ātrumu un ātri vien atdūrās pret ceļazīmi.

“Viņi brauca lejā ar aptuveni 100 km/h stundā, tā arī “nāca” un zaudēja vadību. Sanesa, notrieca zīmi. Pabrauca gabalu uz priekšu ar visu zīmi, apstājās. Atbrīvojās no zīmes, jo tā traucēja braukt tālāk. Protams, vajadzēja noņemt. Tad viņi caur mežu un caur krūmiem izbraukājās, tur muiža būvējās, tālāk tālāk “savārīja ziepes”, saprata, ka esmu viņus iespiedis stūrī, un metās bēgt,” stāsta aculiecinieks.

Aculiecinieks uzreiz zvanīja policijai un uzturēja saruna ar likuma sargiem, vienlaikus ar mobilo telefonu filmējot “BMW” maršrutu. Pateicoties iedzīvotāja iesaistei, ekipāža apturēja vadītāju netālu no negadījuma vietas. Salonā sēdēja divi jaunieši, kas bija manāmi apreibuši un visai aizkaitināti, ka viņiem iztraucēta izklaide.

Izrādās, vēl pirms ceļa zīmes nolaušanas, jaunietis ar “BMW” ietriecās divos citos transportlīdzekļos. Šoferi ievietoja policijas busiņa aizmugurē. Pārmeklējot spēkrata salonu, tika atrasti nelieli svariņi un vairāki iepakojumi ar, iespējams, marihuānu. Visticamāk, to arī jaunieši pīpējuši, pirms apsēdās pie stūres. Uzsākta izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm