tv3.lv

Divi sadragāti auto, trīs cietušie un ļaužu pūlis – Pļavniekos notikusi smaga avārija

Divi sadragāti auto, ļaužu pūlis un trīs ātrās palīdzības brigādes pa vidu haosā  – šāds skats ceturtdienas vakarā bija vērojams divu ielu krustojumā Pļavnieku mikrorajonā, Rīgā.

2019. gada 18. oktobrī 20:44

Ceturtdienas vakarā ap plkst. 22.00 Akadēmiķa Mstislava Keldiša un Andreja Saharova ielas krustojumā Pļavniekos sadursmē iekļuva divi vieglie spēkrati “Mercedes” un “BMW”. Pēc sadursmes viena no mašīnām pat apgāzās uz sāniem, un atbrīvot cietušos bija atbraukuši ugunsdzēsēji ar speciālu tehniku. Kopā mediķi apskatījuši sešus cilvēkus, taču nopietna palīdzība stacionārā bijusi nepieciešama pusei iesaistīto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Notikuma vietā bija trīs cietušie, kurus nogādājām arī slimnīcā. Divi no tiem bija guvuši salīdzinoši vieglākas traumas, vienā gadījumā cilvēks bija guvis arī vairāku ķermeņa daļu nopietnus ievainojumus,” stāsta NMPD pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Notikuma vietā strādāja trīs mūsu brigādes. Un, lai gan sākotnēji tika izsūtīta arī ārstu speciālistu brigāde, tomēr, izvērtējot cietušo stāvokli, pirmās ieradušās brigādes sniedza informāciju, ka ceļā izsūtītā ārstu speciālistu brigāde ir atsaucama.

Par negadījuma iemesliem šobrīd skaidrs ir tikai tas, ka viens no šoferiem pārkāpa noteikumus un brauca pie sarkanās gaismas. Neuzmanība, reibums, aizmigšana pie stūres, vai vēl kāds iemesls, kas lika šādi kļūdīties, būs jāizdibina satiksmes noziegumu izmeklētājiem.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm