tv3.lv

Divu vieglo spēkratu avārija aptur tramvaja kustību Imantā

Rīgā, Imantā, noslogotā krustojumā šodien pusdienas laikā avarēja divi vieglie auto, kādēļ uz ilgu laiku tika daļēji apgrūtināta automašīnu satiksme, taču tramvaju kustība apstājās pilnībā, vēsta “Degpunktā”.

Jūrmalas gatves un Kurzemes prospekta krustojums Imantā pēc savas uzbūves nav gluži tas vieglāk izbraucamais, un lielākoties sarežģītība saistīta ar daudziem faktoriem, kurus šoferiem jātur prātā un jāņem vērā, tuvojoties šai vietai. Šoreiz kāda “Hyndai” stūrētāja diemžēl neņēma vērā vienu no nosacījumiem, proti, sievietei bija jāpalaiž no labās puses tuvojošos automašīnu “Lexus”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Negadījuma liecinieks apstiprina, ka “Lexus” brauca no Kurzemes prospekta, griezās uz Jūrmalas gatvi pa kreisi, bet “Hyundai” vadītāja brauca no Jūrmalas gatves tilta taisnā virzienā pa Jūrmalas gatvi, viņai bija jādod ceļš, taču sieviete,kurai bija jādod ceļš, pat nebremzēja un vienkārši traucās uz priekšu.

Sadursme notika samērā lēnos ātrumos, tomēr abas braucējas incidentā guva ievainojumus. Traumas tika vērtētas kā vidēji smagas, un sievietes nācās hospitalizēt.

Kamēr cietušās saņēma aprūpi, avarējušais melnais “Hyndai” braucamrīks turpināja stāvēt uz tramvaja sliedēm. Uzņēmuma “Rīgas satiksme” avārijas dienests šoferis izrādījās bezspēcīgs, jo “Hyndai” tehnisku iemeslu dēļ nebija pārvietojams.

Incidenta dēļ tramvaju kustība uz Jūrmalas gatves apstājas apmērām uz stundu, līdz brīdim, kad adresē ieradās ceļu policijas ekipāža.

Šoreiz likumsargu ierašanas laiks, ņemot vērā visus apstākļus, varēja būt ātrāks, taču, sazinoties ar policiju telefoniski, saņemam atbildi, ka sākotnējā izsaukumā, ko deva avārijas iesaistītie, netika pieminētas ziņas par to, ka kādam būtu bloķēts ceļš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm