Dragreiss beidzās ar avāriju; Bauskas pusē vietējos iedzīvotājus satrauc neprātīgi braucēji

Divi pārgalvīgi automašīnu šoferi, meklējot adrenalīna sajūtas, sarīkojuši dragreisu savā starpā uz šosejas. Kāds paspējis arī šīs sacensības iemūžināt video, un tas strauji izplatījies interneta vidē.

Bauskas pusē “Audi” un “BMW” vadītāji bija nolēmuši savā starpā sarīkot ātruma sacensības, un tās beidzās diezgan ātri – ar avāriju. Netālu no negadījuma vietas ir vairākas dzīvojamās mājas, un viena ir tieši pie līkuma, visticamāk, auto šoferis savu spēkratu nesavaldīja tieši šajā līkumā, pagriezienā izbraucot no tā sauktā Uzvaras ceļa. Mājas iedzīvotāji min, ka dragreisam raksturīgie trokšņi šajā vietā nav reta parādība.

Autosacīkstēm līdzīgas skaņas visvairāk varot dzirdēt tieši naktīs. Jau vairākkārt novērots kāds “Audi” spēkrats, kas pa Bērzkalnu ielu traucas mežonīgā ātrumā ar pārsniegtiem skaņas decibeliem no izpūtēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz ielas satiekam vēl pāris garāmgājēju, kas apliecina, ka pārgalvīgu autobraucēju šeit netrūkst. Lai drošību uz ceļa uzlabotu būtu nepieciešams ieviest kādu gulošo policistu.

Šoreiz avārijas sekas ir bojāti koki un dzelžu atliekas, kas pavisam ātri tika novāktas, taču iznākums varēja būt arī letāls ne tikai pašiem autovadītājiem, bet arī kādam garāmgājējam. Informācija ir nonākusi līdz policijai, un autovadītājam būs jārēķinās ar sodu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm