Dreiliņos brauciena laikā no piekabes noripojis un avārijā iekļuvis retro “Porsche” spēkrats

Neparasts ceļu satiksmes negadījums ceturtdienas pusdienlaikā fiksēts Dreiliņu pusē. Visticamāk, arī atbraukušajiem likumsargiem sākotnēji nebija līdz galam skaidrs, kas īsti noticis. Uz piekabes pārvadātais spēkrats brauciena laikā izripoja no tās un aizķēra citu plūsmā braucošu automašīnu.

Vēsturiskais spēkrats – 1978. gada “Porsche – ceturtdien tika vests uz piekabes, visticamāk, uz autoservisu, lai pēc restaurācijas darbiem ieņemtu goda vietu automašīnas īpašnieka kolekcijā. Diemžēl brauciens negāja gludi ,un Augusta Deglava ielā, pirms rotācijas apļa, spēkrats izripoja no piekabes un nonāca uz ceļa. Kā stāsta turpat braucošā “Volkswagen” vadītājs Uldis, kuram nācās strauji bremzēt, un rezultātā arī viņa auto tika apskādēts.

Gandrīz vai vienīgais situācijas izskaidrojums – auto nebija pietiekami labi nostiprināts. Par laimi, cilvēki incidentā necieta. Lai arī Ulda “Volskwagen” automašīnas bojājumus segs apdrošināšana, tāpat negadījums atstās nepatīkamu ierakstu braucamrīka vēsturē, jo tas ir jauns, nobraucis vien dažus simtus kilometru un jau nokļuvis avārijā.

Ceļu policisti, kuri ieradās Augusta Deglava ielā, lai noformētu šo negadījumu, paņēma no abiem autovadītājiem paskaidrojumus, piefiksēja notikumu un pēc tam atļāva šoferiem braukt tālāk.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm