tv3.lv

Dzērājšofera izraisītā avārijā mirst pasažieris

Jēkabnieki ir neliels ciems Jelgavas pusē, Svētes pagastā. Apkaime parasti ir mierīga, stāsta vietējie, taču svētdien gaisotne stipri mainījās. Pensionāre Diāna dzīvo tieši pirms ciema robežas un kļuva par liecinieci avārijai, kurā dzīvību zaudēja vietējais iedzīvotājs.

“Volkswagen” vadītājs, kā norādīja Diāna, patiešām bija frontāli ietriecies ceļa malā novietotajā “Scania” kravas automašīnā. Tās īpašnieks Juris strādāja ar kombainu turpat uz lauka, vākdams graudus. Ieraudzījis šausmīgo skatu, vīrietis steidzās pie cietušajiem.

Ugunsdzēsēji, ierodoties avārijas vietā, izmantoja hidrauliskos instrumentus, lai izgrieztu vīrieti no sadragātās automašīnas važām. Par spīti mediķu centieniem, aptuveni trīsdesmit četrus gadus vecais vīrietis gāja bojā. Pēcāk atklājās iespējamais iemesls vieglās automašīnas vadītāja nespējai savaldīt stūri. Apmēram sešdesmit gadus vecais šoferis rīkojās pārgalvīgi, un avārija esot likumsakarīga, stāsta ciema iedzīvotājs.

Policija pagaidām ne apstiprina, ne noliedz, ka vieglās automašīnas vadītājs patiešām sēdies pie stūres reibumā, taču atzīst, ka autovadītāja apliecības vīrietim nebija. Šoferi ar traumām nogādāja slimnīcā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm