tv3.lv

Dzērājšoferis Dailes teātra pievārtē apgāž savu auto

Glābēju resursus avārijās visbiežāk izmanto uz lielceļiem smagos negadījumos, kur ir iespiesti cilvēki un pamatīgi sadragāti dzelži, bet šoreiz rets izņēmums – ugunsdzēsējiem nācies doties palīgā šoferim uz Dailes teātra pievārti, kur braucējs pamanījās apgāzt savu spēkratu.

Lai arī nedēļas nogalēs Dailes teātris ir gana apmeklēts, ne jau taupot vietu, attiecīgā “Volkswagen” šoferis savu auto iepretim kultūras iestādei “noparkoja” uz sāniem, aizķerot vēl divas ceļmalā stāvošas automašīnas. Izrādās, meistarstiķi viņš paveicis dzērumā. Lai atbrīvotu stūrētāju no slazda, bija jāiesaista pat ugunsdzēsēji glābēji.

Līna Kaļķe
Valsts policijas pārstāve

“Ap pulksten astoņiem vakarā kāds automašīnas “Volkswagen Passat” vadītājs, braucot pa Bruņinieku ielu no Krišjāņa Valdemāra ielas puses, pa vienvirziena ceļu braukšanas pretējā virzienā un neizvēloties drošu braukšanas intervālu, uzbrauca diviem stāvošiem transportlīdzekļiem “Volkswagen Passat” un “Peugeot”, bojājot tos. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, tika konstatēts, ka autovadītājs spēkratu bija vadījis vairāk nekā divu promiļu reibumā, par ko Valsts policija uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu.”

Dzērajšoferis, kas uz līdzenas vietas apmaldījās “trijās priedēs” un sev sagādājis daudz problēmu, bez soda par braukšanu reibumā samaksās arī par sasisto automašīnu remontu. Turklāt vadītājam piemēroti vēl divi sodi par drošas distances vai intervāla neievērošanu un par braukšanu “pret spalvu”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm