tv3.lv

Dzērājšoferis iestieg bērnu rotaļu laukumā; saprotot, ka ārā netiks, metas bēgt

27. janvārī 21:47

Vēl pavisam nesen Latviju pāršalca traģiska ziņa par kādu neprātīgu, piedzērušos šoferi, kurš Pļavniekos uz gājēju pārejas notrieca ģimeni, pēc kā slimnīcā mira astoņus gadus veca meitenīte. Tikai dažas dienas vēlāk policistiem izdevies notvert kādu šoferi, kurš arīdzan apdraudējis apkārtējo dzīvības – vīrietis, būdams krietnā reibumā, ar savu auto vizinājies pa bērnu rotaļu laukumu.

Gaišā dienas laikā kāds autovadītājs parūpējies par nervus kutinošiem mirkļiem ne vienai vien ģimenei Juglā. Vīrietis ar savu “Mercedes” iebraucis bērnu rotaļu laukumā, kur viņa braucamrīks iestidzis. Un tā nu viņš tur spolējis un centies kā tikt prom, savukārt bērni un viņu vecāki varējuši noskatīties uz šo gana neparasto skatu. Kāds no klātesošajiem arī piezvanījis policijai un izteicis aizdomas, ka braucējs varētu būt piedzēries.

Brīdī, kad ieradās policisti, autovadītājs jau bija pametis notikuma vietu, taču aculiecinieki norādīja, kurā virzienā viņš devies. Kārtības sargi sekojuši apkārtējo norādēm un drīz vien panākuši vīru, kurš visai steidzīgā solī centies pazust aiz kāda turpat blakus esoša daudzstāvu nama stūra. Vīrietis neizrādīja vēlmi sadarboties ar policistiem, tāpēc kārtībsargiem nācās izmantot fizisku spēku un speclīdzekļus, lai viņu aizturētu un ievietotu tam paredzētajā ekipāžas auto nodalījumā. Drīz vien noskaidrots, ka šajā laukumā atrodas pašvaldības videokameras, kuras sniedza apstiprinājumu, ka tajās redzams aizturētais vīrietis.

Dzērājšoferis nodots ceļu policistu rokās, kuri fiksējuši vīrieša veikumu, kā arī atklājuši, ka šis pats auto, iespējams, iesaistīts kādā šajā dienā notikušā ceļu satiksmes negadījumā. Vai tā patiešām noticis, turpmākās izmeklēšanas laikā noskaidros Valsts policijas darbinieki. Savukārt šoferim priekšā krietni tēriņi, kā arī uz vairākiem gadiem būs jāšķiras no privilēģijas sēsties pie stūres.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm