tv3.lv

Dzērājšoferis Jūrmalā izārda mājas pagalmu un aizmieg automašīnā

Ap plkst. 6.00 no rīta apkārtējie pamanīja aizdomīgu mašīnu savā daudzdzīvokļu nama pagalmā. Sētā, ar spēkrata riepām bija izārdīts zāliens, nogāzti dekoratīvie apstādījumi un ar saknēm izrauts kadiķis. Vainīgais “Ford” spēkrats stāvēja turpāt līdzās, iestrēdzis dubļos. Mašīnas salonā saldi gulēja arī tās vadītājs.

Iedzīvotāji ar telefonu piefiksējuši brīdi, kad šoferis atkārtoti centies izbraukt ārā no pagalma un nekavējoties izsaukuši policistus. No spēkrata aizdedzes līdzcilvēki izrāvuši ārā atslēgas.

Taču manāmi iereibušā vīra priekšā apstājās policisti un paaicināja viņu dienesta transportlīdzeklī. Aculiecinieki atceras, ka viņš amatpersonām aizturēšanas laikā nepretojās, visticamāk tāpēc, ka arī paiet vīrietim bija vairāk nekā grūti.

Pārbaudes laikā noskaidrots, ka šoferim nav autovadītāja tiesības, atklāts arī iespaidīgs reibums. Pie “Ford” stūres pārkāpējs atradies vairāk nekā trīs promiļu reibumā. Šoreiz ar administratīvu lietvedību viss nebeigsies un pret vīrieti jau ir uzsākts kriminālprocess.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm