Dzērājšoferis pēc avārijas noslēpj auto un pamet negadījuma vietu

To, kādu iemeslu dēļ 18. janvāra rītā kāds autovadītājs pēc avārijas nolēma negadījuma vietu pamest un pēc tam sadauzīto spēkratu noslēpt, pagaidām zina vien viņš pats, bet, visticamāk, noskaidros arī likumsargi. Vīrietis neievēroja zīmes “Dodiet ceļu!” prasības un ietriecās kāda cita spēkrata sānos, vēsta “Degpunktā”.

Šodien saņēmām aculiecinieka fotogrāfiju ar “VW Jetta”, kas sadauzīta un pamesta starp Ivana kapiem un dzelzceļa sliedēm. Vietā, kur automašīnas iebraukt nedrīkst.

Spēkratam bija izšauti gaisa spilveni un pazudusi viena no automašīnas numura zīmēm, salonā bija redzama nauda, kā arī citas personīgās mantas.

Kā vēlāk noskaidrojās, netālu, Katoļu un Firsa Sadovņikova ielas krustojumā, rīta pusē bija noticis negadījums un vainīgais aizmucis.

Cietušās autovadītājas draugi stāsta, ka draudzene bija pie stūres un trieciena dēļ brauks uz slimnīcu.

Pie stūres sēdējis jauns vīrietis. Izskatījies, ka šoferis nav skaidrā prātā. Sākotnēji mēģinājis uzpirkt cietušo sievieti, taču viņa nepiekrita un paguva nobildēt gan otru iesaistīto stūrētāju, gan viņa spēkratu.

Pēc tam, kad jauno sievieti mediķi nogādāja slimnīcā, likumsargi apsekoja pamesto “VW Jetta”.

Ceļu policijas inspektors Vilnis Kaskevičs teica, ka tālāk notiks procesuālās darbības, mašīnu izņems, tiks pārbaudīts mašīnas īpašnieks un iespējamais vadītājs.

Šobrīd ir zināms, ka mašīnas īpašnieks pats pie stūres negadījuma brīdī nebija. To, vai spēkratu viņš kādam ir aizdevis vai tas ir nozagts, skaidros likumsargi. Tad arī būs skaidrs, kurš par notikušo atbildēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm