tv3.lv

Dzērājšoferis Rīgā “nopļauj” luksoforu un pamet notikuma vietu, bet viņu notver policija

Ziemassvētku vakars galvaspilsēta aizvadīts samērā mierīgi, tomēr policisti pilsētas ielās nav patrulējuši veltīgi. Viens no neparastākajiem pārkāpējiem notverts Mežciemā īsi pēc plkst. 23.00

Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes pārstāvis Juris Inkins teica, ka policiju apturēja kāda transportlīdzekļa vadītājs un norādīja uz priekšā braucošā auto izraisītu avāriju Brīvības un Cēsu ielas krustojumā, kurš pēcāk bija aizbraucis prom no negadījuma vietas.

  • Aculiecinieks: “Redziet to mašīnu, kas tagad atpakaļ brauc?”
  • Policija: “Jā.”
  • Aculiecinieks: “Tā Brīvības ielā “nopļāva” luksoforu, un viņš ar izlauztu riteni visu šo gabalu brauc.”
  • Policija: “Sapratu!”

Policisti piebrauca klāt autovadītājam un vaicāja, kas noticis, uz ko viņš atbildēja, ka “neizņēma” pagriezienu. Vīrietis nenoliedza, ka ietriecies luksoforā Brīvības ielā un aizbrauca prom no notikuma vietas, taču noliedza, ka bija lietojis apreibinošās vielas.

Tomēr uz notikuma vietu tika izsaukti ceļu policijas darbinieki, kura veica pārbaudi un vīrieša izelpā konstatēja 1,4 promiles.

Šajā vakarā “BMW” vadītājs dāvanu vietā saņēmis vismaz divus administratīvā pārkāpuma protokolus – vienu par negadījuma vietas pamešanu, savukārt otru – par spēkrata vadīšanu reibumā. Tā vismaz pāris gadus viņam legāli vadīt auto būs liegts.

Turklāt iereibušajam vadītājam priekšā arī prāvi tēriņi – policistu uzliktās soda naudas, sasistā auto remonta izmaksas, kā arī apdrošinātāju rēķins par sabojāto luksoforu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm