tv3.lv

Dzērājšoferis uz Salu tilta izraisa avāriju un cenšas iejaukties glābšanas darbos

Daudzi šoferi, kuri trešdienas darba dienas beigās pa Salu tiltu mēroja ceļu Pārdaugavas virzienā,| sastrēgumā nostāvēja ilgāk nekā ierasts un kļuva par smagas avārijas lieciniekiem.

Divas sabojātas automašīnas, no tām viena nav braucama, cietušais un vairāku kilometru garš sastrēgums Krasta ielā un uz viadukta, kas ved uz Salu tiltu – tās ir pārgalvīga brauciena sekas. “Volvo” šoferis, visticamāk, būdams alkohola reibumā, traucoties pa tiltu Pārdaugavas virzienā, neveiksmīgi pārkārtojies uz citu joslu, aizķēris kādu kravas automašīnu un strauji bremzējis, liekot arī aizmugurē braucošajiem bremzēt. Rezultātā avārija un daļēji bloķēts ceļš. Bet tā vietā, lai skrietu palīgā negadījumā ierautajiem, sauktu glābējus un atvainotos, dzērajšoferis izvēlējies citu taktiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņš mums ritenī ietriecās, no mašīnas izkāpa ar pudeli.  “Jack Daniels”? Jā. Viņš tā kā grasījās uzbrukt, gribēja,” stāsta “Renault” pasažieris Jevgeņijs.

Toties no paša vaininieka automašīnas ārstu aprūpē nonācis pasažieris. Garām braucošo aculiecinieku uzņemtajos videomateriālos redzams, kā avārijas vaininieks mēģina iejaukties glābšanas darbos un traucē dienestiem pildīt pienākumus. Policijas savaldīts, skandalētājs iesēdināts operatīvajā transportlīdzeklī. Vīrietim uz vietas kārtības sargi piedāvājuši veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi, bet viņš no tās attiecies.

Pašlaik pret vadītāju uzsākti divi kriminālprocesi – par avārijas izraisīšanu, kā rezultātā cietuši cilvēki, un par atteikšanos no medicīniskās pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai asinīs. Par šo pārkāpumu likumā paredzēti bargi sodi, sākot ar tiesību atņemšanu, naudas sodu un piespiedu darbiem, līdz pat reālai brīvības atņemšanai uz laiku līdz trim gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm