tv3.lv

“Džipu sanesa līkumā! Un mēs braucām pretī!” Divi “BMW” Ropažu pusē nesadala ceļu

Ropažu novadā, netālu no ciemata Podkājas, uz autoceļa, kas savieno Garkalni ar Mālpili, pirmdien īsi pēc plkst. 17.00 frontālā sadursmē iekļuva divas “BMW” automašīnas. Un negadījumu esot izraisījis apvidus modeļa “X5” šoferis.

“Mašīnu [“X5″] sanesa līkumā. Mēs braucām pretī, un tā ietriecās. Viņš brauca no tās puses, bet mēs – no otras. Mēs mazliet rāvām nost, bet redzējām, ka tā brauc virsū un viss. Ātri mēs nebraucām,” stāsta avārijā iekļuvušais Vjačeslavs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sadursmes iemesls ir nepareizi izvēlēts ātrums. Apvidnieka šoferis bijis steidzīgs, tomēr, ja papēta dziļāk, tad daļēji atbildību būtu jāuzņemas tuvējā smilšu karjera saimniekiem, jo klienti ar smagajām mašīnām, izbraucot uz asfalta, aiz sevis atstāj netīrumus un dubļus.

“Es redzēju, ka viņu sanesa jau uz tām smiltīm, tur uz stūra, bet pēc tam kaut kā tas viss ātri, un – bum! Ļoti daudzi sūdzas, ka šajā pagriezienā ir ļoti slidens,” turpina Vjačeslavs.

Ātrās palīdzības mediķi otrdien apstiprina, ka palīdzību snieguši diviem pieaugušiem vīriešiem. Viens no viņiem guvis ne tik smagus ievainojumus – galvas, krūškurvja un kāju traumas, savukārt otrs braucējs guvis politraumu, tomēr, vedot uz slimnīcu, bijis pie samaņas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm