tv3.lv

“Es d***t gribu!” Policisti Pārdaugavā sastop mutīgu dzērājšoferi

Policisti Pārdaugavas ielās sastapušies ar kādu ārkārtīgi bravūrīgu šoferi, kurš pirms sēšanās pie stūres bija pamatīgi iedzēris, turklāt, domājams, ka darījis to ne vienu dienu vien.

2019. gada 8. oktobrī 21:39

Gaišā dienas laikā policisti Iļģuciema ielās ievērojuši kādu melnu “Volkswagen golf”, kura stūrētājam nevedās auto pilotēšana. Automašīna bija apstājusies krustojumā un ilgu laiku neveica nekādu manevru. Pēc mirkļa automašīna tomēr izkustējās, taču neizskatījās, ka autovadītājs saprot, ko dara, līdz ar to policisti nolēma apturēt automašīnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šoferis policistiem atzinis, ka lietojis alkoholu. Lai arī pie stūres sēdošais vīrietis nav slēpis, ka pārkāpis likumu, tālākā procedūra ar aizturēto ievilkusies. Vīrietis atteicās nosaukt savu personas kodu.

Bet vēl brīdi vēlāk aizturētais atteicies paiet nost no ceļa, kā rezultātā pat nonācis uz asfalta. Pēc brīža vīrietis tomēr nedaudz atslābis un nonācis aiz restēm, kur nācies brīdi pagaidīt. Jau pēc tumsas iestāšanās notikuma vietā ieradusies arī ceļu policija, un vīri aizturētajam pasnieguši alkometru.

Mutīgais “Golfiņa” šoferis aizvests uz Gaujas ielu, kur paviesojies izmeklētāja kabinetā, bet pēc īsas “intervijas” varējis doties uz “septītajām debesīm” jeb policijas izolatoru Čiekurkalna 1. līnijā. Auto vadīšana bez vadītāja apliecības, turklāt gandrīz trīs promiļu reibumā šim kungam garantē kriminālprocesu un visas no tā izrietošās sekas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm