tv3.lv

“Es izlēcu ārā, jo liesmas bija manā augumā.” Netālu no Ķekavas pilnībā sadegusi kravas automašīna

Kāds kravas automašīnas šoferis jau no otrdienas dežurē pie sava sadegušā spēkrata uz Rīgas apvedceļa, netālu no Ķekavas. Vīrietis stāsta, ka ar spēkrata tehnisko apskati viss bija kārtībā un nekas nav liecinājis, ka tās motortelpu pēkšņi pārņems liesmas.

Smagās automašīnas šoferis Egīls otrdien Baložos izkrāva kūdru, ko piekabē veda no Saldus. Kad darbs bija padarīts, devās atpakaļ pēc nākamās kravas, taču uz Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte vīrieša vadītais spēkrats pēkšņi aizdegās.

Šoferis stāsta, ka pats spēkrats nekādus brīdinājuma signālus nav devis, taču viņu pa rāciju informējis kolēģis, ka redzami dūmi un pat liesmas. “Es izlēcu ārā, jo bija liesmas manā augumā aiz kabīnes,” saka Egīls.

Garāmbraucēji un viņš neko nevarēja darīt, lai ugunsgrēku savaldītu – tas bija pārāk spēcīgs. Liesmas pamatīgi apskādēja tuvumā esošos kokus. Par laimi, šoferis nav guvis ievainojumus, taču automašīna ir sadegusi pilnībā.

Ugunsdzēsēji ieradušies pēc aptuveni pusstundas, policija nedaudz vēlāk, un uz šosejas bija izveidojies pamatīgs sastrēgums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm