“Es kaut uz ceļiem nostāšos” – divu tīņu vēlme “pazīmēties” ar “BMW” beidzas ar izgāšanos

Stāsts par diviem tīņiem un viņu centieniem “pazīmēties” ar kādu “BMW”. Puikām tas izdevies, jo viņu zīmīgo auto ievērojuši ne tikai garāmgājēji, bet arī policijas ekipāža, un rezultātā viss beidzies ar pamatīgu pakaļdzīšanos un nepatikšanām, kuras abi atcerēsies vēl ilgi.

2019. gada 28. augustā 20:44

Neilgi pirms plkst. 20.00 vakarā kāds Ziepniekkalna iedzīvotājs Ēbelmuižas ielā bija ievērojis visai zīmīgu “BMW” kabrioletu. Tas skatus piesaistījis nevis ar savu pamanāmo ārieni, bet gan ar tajā sēdošajiem. Aculieciniekam šķitis, ka gan pasažieri, gan pie spēkrata stūres sēdošais jauneklis ir nepilngadīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc vairāk nekā strauja, trīs minūtes ilguša brauciena pa apkaimes ielām puišeļiem izdevies nedaudz atrauties, un viņi acīmredzot nolēmuši, ka vieglāk aizlaisties no policistiem būs kājām.

Pateicoties kādam vērīgam autovadītājam, kurš, redzot notiekošo, stājies bēdzēja ceļā, puišelis drīz vien nonācis policistu rokās. Diemžēl otram izdevies aizlaisties.

Protams, lai arī ko jauneklis censtos iestāstīt inspektoriem, viņš no aizturēto nodalījuma izlaists vien tad, kad notikuma vietā ieradušies ceļu policisti. Viņi ar lielāko prieku uzklausīja jaunekļa stāstu par to, kurš tad patiesībā pilotējis šo auto, kā arī parūpējās par to, lai braucamrīks nonāktu policijas maksas stāvlaukumā.

Lai to atgūtu, automobiļa īpašniekam būs jāatklāj, kā puišeļi tikuši pie auto atslēgām, savukārt tas salikumā ar līdzbraucēja liecībām būs pietiekams pamats, lai šis skrējiens izrādītos pavisam lieks, jo no soda tāpat neizbēgt.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm