tv3.lv

“Es pēkšņi zaudēju kontroli!” Ārzemnieks Alonso iepazīst ledu Rumbulā

Viena no bīstamajām parādībām uz ceļiem aukstā laikā ir tā saucamais melnais ledus jeb apledojums, kas uz asfalta gandrīz nav pamanāms. Tas ne tikai apgrūtina braukšanu, bet bieži kļūst par cēloni avārijām.

Viens no šoferiem, kas piektdienas rītā brauca pa Kaudzīšu ielu, Rīgas centra virzienā, pārliecinājās, ko nozīmē, ka automašīna pēkšņi paliek nevadāma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ātrums bija 65 kilometri stundā, jo šajā ceļa posmā ir ātruma ierobežojums 70 km/h. Tāpēc, ka ceļš bija sasalis. Es zaudēju kontroli pār braucamrīku, mašīna sāka slīdēt, es nobraucu no ceļa,” atklāj avarējušā “Volkswagen” šoferis.

Vīrietis vārda Alonso Latviju tikai apciemo, viņš atceļojis no Dienvidamerikas valsts Venecuēlas, kur bargas ziemas un vispār aukstumi nav redzēti. Šķiet, vīrietis vēl nebija pielāgojies Latvijas laikapstākļiem ar atbilstošu braukšanas stilu un diemžēl nekavējoties par to samaksāja. Auto apgāzās uz jumta, taču, par laimi, pats šoferis negadījumā necieta.

“Ātrās palīdzības dienesti atbrauca, bet ar mani viss kārtībā. Es braucu viens.”

Lai apgāztu avarējušo auto uz riteņiem, talkā nācās aicināt ugunsdzēsējus un evakuatoru. Visticamāk, automašīnai deformētas virsbūves balsta konstrukcijas un tā vairs nebūs remontējama.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm