tv3.lv

“Es praktiski paliku bez darba.” Neuzmanīga šofere pamatīgi apskādē taksista darba auto

Šī negadījuma iemesls ir meklējams elektriskā “BMW” vadītājas neuzmanībā. Šofere, no Lielvārdes ielas braucot Džutas ielas virzienā, šķērsoja Brīvības gatves krustojumu, teju nepiebremzējot, jo sajauca luksofora signālus, proti, papildu sekcijas un pamata signāla norādes.

Spēkrats iebrauca krustojumā un ietriecās Aleksandra vadītajā “Hyndai” taksometrā. “Viņa brauca pa Lielvārdes ielu, viņai bija jābrauc taisni, uz Džutas ielas pusi. Tur satiksme organizēta šādi: labā josla ved pa labi, tur iedegās bulta. Vidējā josla – stāv. Viņa stāvēja pirmajā joslā un paskaidroja tā. Viņa ieraudzīja, ka papildu sekcijā iedegās bulta, viņa padomāja, ka visā krustojumā deg zaļais un uzsāka braukšanu. Viņa saka, ka vēl pabrīnījās, kāpēc aiz viņas neviens nebrauc,” teic Aleksandrs.

“Es ieraudzīju, ka pēkšņi man šķērsām samērā ātri tuvojas melns “BMW”. Es centos bremzēt, taču attālums līdz mašīnai man bija kādi divi metri. Tad notika sadursme. Man nostrādāja divi drošības spilveni, nedaudz sasitu degunu, sāp galva. Viņai arī nostrādāja laikam četri drošības spilveni. Lūk, kas notika ar manu mašīnu,” norāda taksometra vadītājs.

Viņš, neskatoties uz tēriņiem, kas vīrieti sagaida jau pavisam drīz, cenšas saglabāt mieru un pozitīvu noskaņojumu, norādot, ka svarīgākais tomēr ir cilvēku dzīvības. “BMW” vadītājai mediķi sniedza palīdzību uz vietas, taču pēcāk cietusī tomēr nonāca ārstniecības iestādē, lai pārbaudītu, vai nav gūti kādi slēpti ievainojumi.

“Man, protams, morāla trauma, jo mašīna – taksometrs, ir mans vienīgais peļņas avots. Es praktiski paliku bez darba. (DP: Bet jūs braucāt bez pasažiera?) Bez – braucu viens pats. Nesen pagarināju savu apdrošināšanas polisi uz nākamo mēnesi, tikko izgāju tehnisko apskati, bet nu tagad mašīna ir avārijas stāvoklī. Varbūt kaut ko izdosies sataisīt,” turpina Aleksandrs.

Vai “Hyndai” ir labojams un vai remonts nebūs finansiāli izdevīgs, vērtēs apdrošinātāji, un jācer, ka Aleksandram šīs process neievilksies un vīrietis varēs pēc iespējas ātrāk atgriezties ierastajā darba ritmā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm