“Esmu d***ā” – Pļavniekos policijas klātbūtnē avarē dzērājšofera vadīts “BMW”

Stāsts par kādu ne pārāk veiksmīgu “BMW” stūrētāju – šis jauneklis ne tikai sapinies meistarībā un avarējis, bet arī to paveicis tieši policijas auto priekšā.

2019. gada 13. augustā 21:56

Ap plkst. 7.00 rītā, brīdī, kad viena no galvaspilsētas pašvaldības policistu patruļām piestājusi Mstislava Keldiša ielā, tai garām aiztraucies kāds “BMW”, kuru inspektori vienkārši nevarēja nepamanīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sarunā ar policistiem šoferis atzinās, ka ir lietojis alkoholu. Ņemot vērā šo atzīšanos un faktu, ka viņš manāmi šūpojies, likumsargi lūguši jaunekli nodot viņiem automobiļa atslēgas. Pārbaudot neveiksmīgā stūrētāja personas kodu, atklājies, ka viņam nemaz nav autovadītāja apliecības. Turklāt jauneklis atzinis, ka melnais “BMW” nemaz nepieder viņam, bet gan kādam draugam.

Lai arī jauneklis acīmredzami nožēloja izdarīto, likumsargu atklājums par to, ka pēc dokumentu noformēšanas viņam nāksies doties līdzi, viņam nācis kā zibens no skaidrām debesīm. Visticamāk, pārkāpējs arī neapzinājās, ka šis brauciens būs iemesls tiesu darbiem.

Melnais automobilis nogādāts maksas stāvlaukumā, bet pats pārkāpējs aizvests uz Gaujas ielu, kur paviesojies pie izmeklētājiem un tad nonācis “septītajās debesīs” jeb policijas izolatorā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm