tv3.lv

“Esmu šokā, kāpēc ar mani nesazinājās!” Māte vairākas stundas meklē dēlu, līdz uzzina, ka viņš nonācis reanimācijā

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgā, Gramzdas ielā, notriekts jauns puisis. Šoferis notikuma vietā apgalvoja, ka braucis ar ātrumu, kas nav lielāks par 30 kilometriem stundā. Tomēr cietušā tuvinieki apšauba autovadītāja teikto, un vairāki incidenta apstākļi liek domāt, ka šoferis traucies ar ātrumu, kas bijis krietni virs atļautā.

Par to, ka 18 gadus vecais puisis vārdā Ņikita atrodas slimnīcas reanimācijas nodaļā kritiskā stāvoklī, viņa mamma Jekaterina uzzināja tikai otrdien, dienas otrajā pusē, kaut gan smagais negadījums Gramzdas ielā notika pirmdienas vakarā.

Sieviete apgalvo, ka visu šo laiku, proti, 16 stundas, atbildīgie dienesti pat nebija mēģinājuši paziņot radiniekiem par notikušo, un Ņikitas tuvākie cilvēki dzīvoja neziņā, bezcerīgi meklējot puisi.

“Tas viss notika plkst. 20.20. Pēdējo reizi es ar viņu runāju bez piecām septiņos, viņš man zvanīja saistībā ar dokumentiem. Viņam vajadzēja zināt kaut kādus numurus – darba vajadzībām. Es viņam tos nosaucu, – viss, paldies. Ar tādu mundru balsi pateica, ka būšot vakarā. Vakars viņa izpratnē ir pusnaktī. Tā kā viņš ir pilngadīgs. Nākamajā dienā viņam vajadzēja uz mācībām, vajadzēja izgulēties. Zinādama, ka viņš atgriezīsies, aizgāju gulēt plkst. 23.00. Plkst. 6.20 es pamodos, lai ietu uz darbu, paskatījos, – viņa nav,” stāsta cietušā māte Jekaterina.

Māte sāka izmisīgi meklēt savu dēlu, zvanīja uz mobilo telefonu, taču Nikita neatbildēja. Tad Jekaterina nolēma sociālajos tīklos uzrakstīt dēla draugiem, bet arī viņi bija neziņā. Sievietei sakās panika.

“Mēs ar jaunāko dēlu un vīru sākam meklēt, vaicāt, kurš ko redzēja, vai zina kādus draugus. Es pa to laiku biju darbā. Plkst. 16.00 man piezvanīja jaunākais dēls un saka, ka pie mums ir policija, Ņikita slimnīcā smagā stāvoklī, viņu notrieca mašīna,” saka Jekaterina.

Saņemot šokējošās ziņas, Jekaterina atprasījās no darba un steidzās mājup, lai aprunātos ar izmeklētājiem un uzzinātu par incidentu kaut ko vairāk. Taču, neskatoties uz lūgumu piecas minūtes uzgaidīt kundzi pie mājam, policisti aizbrauca.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es atnācu, neviena vairs nebija. Bija atstāts mobilā tālruņa numurs, es uzreiz sāku zvanīt, bet neviens necēla klausuli. Es sapratu, ka darba diena viņiem jau beigusies. Es pat nezinu, viņam vienmēr visi dokumenti ir līdzi. Viņam tāds ieradums, ka viņš visu laiku līdzi nēsā visus dokumentus. Viņam gan “baltās” tiesības, gan ID karte, viss ir līdzi. Esmu šokā, kāpēc ar mani nesazinājās. Mums ir tādas datubāzes. Visus varam atrast, kad vajag. Es skatījos slimības vēsturē, policija atbrauca uz notikuma vietu, arī no reanimācijas viņi ziņojuši divas reizes. Ziņoja plkst. 23.30, kad viņš nonāca slimnīcā un ziņoja plkst. 15.15,” norāda cietušā puiša māte.

Cietušā radinieki un likumsargi meklē šī negadījuma aculieciniekus. Policija šobrīd no komentāriem izvairās, publiski pieejama tikai vispārēja informācija. Zināms, ka kāds vīrietis, vadot vieglo automašīnu “Lexus”, uztriecās gājējam, kurš tobrīd atradās uz ceļa braucamās daļas, iespējams, uz gājēju pārejas.

Uzreiz pēc avārijas notikuma vietā spēkrata šoferis policistiem apgalvoja, ka pa Gramzdas ielu brauca, nepārsniedzot ātrumu un sadursmes brīdī automašīna virzījusies vien uz 25 vai 30 kilometriem stundā. Taču pēc negadījuma vietas apskates var secināt, ka “Lexus” bremzēšanas ceļš varētu būt vismaz 30 līdz 50 metri, kas norāda uz to, ka noteikumi tomēr nav ievēroti.

Ikviens, kam ir informācija par notikušo, tiek aicināts ziņot policijai pa tālruni 110 vai puiša mātei Jekaterinai, zvanot pa tālruni 29457346.

Šeit priekšā nopietns darbs policijas ekspertiem, bet, ja jums ir pieejama jebkāda vērtīga informācija, kas var palīdzēt izmeklēšanā, ziņojiet par to pašai Jekaterinai vai izmeklētājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu