Frontāla sadursme uz Liepājas šosejas; pēc avārijas slimnīcā nogādāti seši cilvēki

Ceturtdienas rīts nelāgi aizsācies ceļu satiksmes dalībniekiem Saldus pusē. Divi spēkrati iekļuvuši sadursmē, pēc kuras seši cilvēki bija spiesti doties uz slimnīcu. Versijas par negadījuma apstākļiem atšķiras. Iespējams, vainīga nepārdomāta apdzīšana.

Ceturtdienas rītā Liepājas šosejas posms starp Saldu un Brocēniem uz laiku bija bloķēts. Ap astoņiem uz ceļa frontāli saskrējās divas automašīnas – “BMW” un “Nissan”. Kad ierodamies notikuma vietā, “BMW” spēkrats ar evakuatora palīdzību jau ir aizvests, savukārt sadursmē cietušo cilvēku radinieki mēģina tikt galā ar “Nissan” vraku.

Negadījuma vietā bija nepieciešama arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta iesaiste.

Pasažieri no sadragātajiem spēkratiem izkļuva pašu spēkiem. Katrā no automašīnām sēdēja trīs cilvēki, visi iesaistītie cietuši un nogādāti medicīnas iestādē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc notikušā ceļu satiksmes negadījuma divi cietušie ar smagām un vidēji smagām traumām nogādāti ārstniecības iestādē, savukārt vēl četri negadījumā iesaistītie guva vieglākas traumas un arī tika nogādāti slimnīcā, lai veiktu papildu izmeklējumus,” skaidro NMPD pārstāve Laura Bērziņa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm