tv3.lv

“Fūre” uzgāžas virsū avarējušai automašīnai

Modra sieva vakar, 17. janvārī, ap pulksten pieciem pievakarē, braucot pa Rīgas apvedceļu pie Upeslejām, acīmredzot iebrauca posmā, kur uz asfalta bija “melnais ledus”. Ātrums neesot bijis liels, taču arī ar to pietika, lai mašīnu sanestu šķērsām un tā nonāktu grāvī.

Palaimējās, ka braucamrīks neapmeta kūleni un nesadūrās ar kādu citu satiksmes dalībnieku. Aculiecinieku gan netrūka, un viņi nāca palīgā.

“Peugeot” vadītājas vīrs Modris stāsta, ka ģimene piezvanījusi apdrošinātājiem. Kamēr gaidīts, talkā palīdzēt nāca un apstājās pieci jaunieši no mikroautobusa, kas palīdzēja spēkratu apgāzt atpakaļ pareizajā stāvoklī. Tobrīd automašīnai nekāda skāde vēl nebija nodarīta. Jaunieši sievu ar bērniem aizveda mājās. Auto gaidīja evakuatoru.

Kamēr evakuatros bija ceļā, Modris pats atbrauca mājās, paņēma “Peugeot” atslēgas un aizbrauca pakaļ mašīnai, taču, notikuma vietai tuvojoties, vīrieti sagaidīja izbrīns. Spēkrats bija pazudis no tās vietas, kur tam noteikti bija jābūt.

“Braucām atpakaļ, neredzam mašīnu, aizbraucām līdz attiecīgajai vietai, pabraucām garām, neviena nav. Izrādās, pa to brīdi smagais bija braucis, saslīdējis un pilnībā uzgāzies virsū mūsu auto,” atminas Modris.

Negadījumu, visticamāk, izraisīja apstāklis, ka, braucot gar meža masīvu, uz ceļa bija aizvējš un vilcējs ar tukšo piekabi puslīdz stabili turējās uz brauktuves, taču viss mainījās, kad “fūre” izbrauca atklātā vietā, dabūja sānu vēju un trāpīja uz “melnā ledus”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja otra avārija notiktu dažas stundu ātrāk, kad “Peugeot” sēdēja sieviete ar bērniem, sekas varēja būt smagas. Traģēdija, par laimi, nenotika. Arī Modris atzīst – dzelži paliek dzelži, galvenais, ka sievai un bērniem nekas nekaiš.

Neatkarīgi no tā, ka avārija notika vakar, tās sekas bija manāmas līdz pat šīs dienas pēcpusdienai, kad auto pakaļ atbrauca speciāla tehnika. Tad arī Modris varēja saukt savu evakuatoru, lai nu jau iznīcināto braucamrīku aizvestu no bīstamās vietas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm