tv3.lv

Gados jauns vīrietis bēg no policijas un avarē grāvī

Iespējams, ja nenotiktu dīvainu darbību virkne, pašvaldības policijas busiņš ar sarkano “Mitsubishi Colt”, vienā no krustojumiem Kurzemes prospektā, aizbrauktu katrs savā virzienā, taču vieglā auto šoferis, gaidot zaļo gaismu luksoforā, pamanījās braucamrīku vismaz trīs reizes noslāpēt.

Bākugunis un skaņas signālus, ko likumsargi ieslēdza, lai aizdomīgo braucamrīku pārbaudītu, šoferis ignorēja. Nobraucot dažus metrus pa Kurzemes prospektu, īpaši atļauto ātrumu nepārkāpjot, “Colt” stūrētājs veica pagriezienu pa labi, dzīvojamas zonas virzienā, tad piespieda gāzes pedāli stirpāk, cerībā no mazlitrāžas auto izspiest maksimumu un, tā teikt, atrauties no astes. Katra pārgalvīgā brauciena sekunde kļuva arvien draudīgāka, jo ātrums netika mazināts.

Braucamo pameta tikai šoferis, pasažieri, – divi vīrieši, palika sēdēt mašīnā.

Aizturētais ir gados jauns vīrietis, viņš no policistiem slēpās krūmos meža masīvā. Pēc aizturēšanas viņš ar likumsargiem negribēja sadarboties, kategoriski attsakoties saukt savu personas kodu un citus datus. Pret vīrieti nācās pielietot speclīdzekļus un ievietot viņu dienesta auto.

  • Policija: Kāpēc bēgi?
  • Vīrietis: [cenzēts] bail palika.
  • Policija: No kā?
  • Vīrietis: Tāpēc ka bez tiesībām.
  • Policija: Tiesību nav? Nav.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis stāsta, ka uz notikuma vietu tika izsaukta Ceļu policija, kas turpināja darbu notikuma vietā. Ja apstiprināsies, ka viņš ir narkotiku reibumā, sods varētu būt diezgan pamatīgs, kā arī četru gadu liegums vadīt automašīnu.

Braucamrīks, neskatoties uz to, ka avarēja, tomēr bija vēl braucamā kartībā. Lai to aizvestu no notikuma veiktas, šoferim nācās iesaistīt radiniekus, kuri, protams, par notikušo nebija iepriecināti. Par laimi, šoreiz pārgalvīgais izbrauciens rezultējās vien ar bojātiem dzelžiem.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm