Gaišā dienas laikā uz gājēju pārejas notriec sievieti

2021. gada 19. augustā 22:10

Gaišā dienas laikā viena no galvaspilsētas policistu ekipāžām kļuvusi par ļoti sāpīga ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekiem – tur zaļās gaismas signāla uz gājēju pārejas notriekta sieviete, vēsta “Degpunktā”.

Toms Sadovskis, Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

“Pie Kalnciema ielas krustojumu “Mercedess” markas automašīna veica kreiso pagriezienu un uzbrauca velosipēdistei, kas tajā brīdī pāri gājēju pārejai stūma savu velosipēdu.”

Mediķi tika izsaukti uz Kalnciema ielu 146, kur attiecīgā automašīna bija notriekusi gājēju.

Policija mēģināja nomierināt sievieti, stāstot, ka nekas briesmīgs nav noticis – nedaudz tek asinis, bet atbrauks “ātrie” un viņu apskatīs. Esot neliela griezta brūce galvā.

Uz jautājumu, kā cietusī jūtas, viņa atbildēja, ka griežas galva. Uz to saņēma aicinājumu necelieties.

Viņa arī skaidroja, ka pati braukusi pie zaļās gaismas, uz ko likumsargs apliecināja, ka visu redzēja, arī automašīna, kas sievieti notrieca, esot šeit pat, viss esot piefiksēts.

Toms Sadovskis, Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

“Tāpat policisti piegāja arī pie automašīnas vadītājas, kura turpat notikuma vietā bija, aprunājās ar viņu, arī viņa bija manāmi satraukusies.”

Kārtībsargs autovadītājai skaidroja, ka notriektā kundze ir pie samaņas, atbrauks neatliekamā medicīniskā palīdzība un ka viņai ir galvas trauma. “Teiksim tā, es neesmu speciālists, es neesmu mediķis, es nevaru izdarīt nekādus secinājumus. Būs jāgaida Valsts policijas ceļu policija,” sacīja likumsargs, uz savu jautājumu, vai vadītāja lietojusi alkoholu vai citas apreibinošas vielas, saņemot noliedzošu atbildi. Tālāk jau viņa lūgta iespēju robežās nomierināties, bet nekur nebraukt.

Jau pēc dažām minūtēm notikuma vietā ieradušies mediķi, cietusī nonākusi viņu rokās un drīz vien hospitalizēta, savukārt kārtības sargi uzkavējušies notikuma vietā, līdz šeit ieradušies ceļu policisti, kas uzņēmušies tālāko šīs lietas izmeklēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāteic gan, ka šajā gadījumā, ņemot vērā to, ka avārija notikusi policistu un busiņa kameras priekšā, lielu šaubu par to, kurš vainojams, šajā situācijā nav.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm