tv3.lv

Gāja pa neapgaismotu ceļu bez atstarotājiem: Ķekavas novadā nāvējoši notriekts vīrietis

2021. gada 29. novembrī 20:46

Uz neapgaismota ceļa laikus pamanīt gājēju ir grūti, taču vēl sarežģītāk tad, ja mazāk aizsargātais satiksmes dalībnieks neizmanto atstarojošus elementus. Traģiski notikumi brīvdienās risinājušies Ķekavas novadā. Līdz ar tumsas iestāšanos kāds vieglais spēkrats nāvējoši notrieca kājāmgājēju, kas pārdroši šķērsoja brauktuvi.

Ap plkst. 17.00 pievakarē ārā jau bija tumšs, smidzināja lietus un temperatūra turējās vien dažus grādus virs nulles. Kādam ”Opel” spēkratam, kas mēroja ceļu pa šoseju Baloži-Plakanciems, iebraucot apdzīvotā vietā Mellupi, priekšā, šķiet, no nekurienes parādījās cilvēka siluets, kas sāka šķērsot brauktuvi. Gājējs pamanīja viņa virzienā braucošo spēkratu novēloti un nekādi nespēja reaģēt, lai izvairītos no sadursmes. Neuzmanīgais vīrietis tika notriekts un gāja bojā turpat notikuma vietā.

Degvielas uzpildes stacija – teju vienīgais tuvumā esošais veikals. Šodien raidījums “Degpunktā” guva apstiprinājumu, ka neilgi pirms traģēdijas vīrietis bija tajā iepircies, paņēmis pudeli ar grādīgo un, pieļaujams, ka mērojis ceļu mājup. Alkohols lietots vai ne – starpība nav liela, saka vietējie. Izšķirošs, šķiet, bijis faktors, ka gājējs “saplūda” ar tumsu – viņam nebija atstarotāju, un arī ceļu uzturētāji nebija izdarījuši visu, lai autobraucējiem ceļš tiktu labi izgaismots.

Par esošu situāciju minētajā ceļa posmā un par vietējo iedzīvotāju ierosinājumiem šodien vaicājām atbildīgajam dienestam, proti, ”Latvijas Valsts ceļu” pārstāvjiem. Atbilde pirmdien vēl netika sniegta, bet līdz otrdienai uzņēmumā sola tikt skaidrībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm