Gāja pāri šosejai tumsā: Olaines pusē traģiski dzīvību zaudē sirmgalve

Gājēju pāreju trūkums netālu no Pēternieku ciema jau kādu laiku nomāc vietējos iedzīvotājus. Viņi saka, ka šķērsot četru joslu šoseju ir neprāts, taču dažreiz citu variantu nemaz neesot. Trešdien kāda gājēja šo risku uzņēmās, lai tiktu otrpus ceļam, bet tika notriekta un notikuma vietā zaudēja dzīvību.

2020. gada 26. novembrī 22:53

Pavisam netālu no autobusu pieturas “Blukas” Olaines apkaimē starp ceļu atdalošām barjerām ir pārrāvums jeb posms, kur gājējam nav jārāpjas pāri norobežojumam. Proti, ja cilvēks izvēlas šķērsot šoseju, šī ir vieta, kur to fiziski iespējams izdarīt. Vietējie uzskata, ka tā gan rīkoties nevajadzētu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par spīti bīstamībai, daži vietējie tomēr izvēlas riskēt. Arī trešdien kāda 80 gadus veca kundze devās pāri šosejai tumsā. Diemžēl viņu neredzēja automašīnas “Volvo” vadītājs un notika sadursme.

Elmārs pa gabalu redzēja bākugunis un saprata, kas noticis.

Sieviete gāja bojā notikuma vietā. Sadauzītā spēkrata šoferim veica alkohola koncentrācijas testu izelpā – rezultāti reibumu neuzrādīja. Sākotnējā informācija neliecina, ka šoferis būtu pārkāpis kādu no noteikumiem.

Likumsargi atgādina cilvēkiem uz ceļa rīkoties atbildīgi un lieki neizaicināt likteni.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm