tv3.lv

Ganību dambī, saskrienoties ar tramvaju, smagā negadījumā cieš vieglā auto vadītāja

Visā Ganību dambja garumā kursē tramvajs un automašīnām ar to ir jārēķinās, īpaši vietās, kurās jāšķērso tramvaja sliedes. Šodien no rīta, nepamanot sabiedrisko transportu vai riskējot un cerot, ka izdosies aizbraukt ātrāk, kāda vieglā spēkrata vadītāja izgrieza priekšā tramvajam un izraisīja avāriju, vēsta “Degpunktā”.

Tramvaju kustību no rīta Ganību dambī aptuveni uz stundu aizkavēja avārija, kas notika blakus 22.c namam. Sievietes vadītā “Škoda”, griežoties pagalmā, izbrauca priekšā sabiedriskajam transportam, kas nepaguva nobremzēt un ietriecās spēkrata sānos šoferes pusē. Vadītāja mašīnā palika iespiesta un bija nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība, lai sieviete izkļūtu no auto un tiktu nodota mediķu rokās.

Tie, kas dzīvo blakus avārijas vietai, uzskata,- sen jau bija laiks domāt par satiksmes regulācijas uzlabojumiem Ganību dambī.

“Es te dzīvoju, bet neredzēju pašu procesu. Dzirdēju troksni. Man logi ir uz šo pusi. Un tikai tad iznācu. Tā ir viņas vaina. Nevajadzēja steigties. Jā, te bieži ir avārijas. Tā, lūk! Bieži. Nevajag steigties! Viņa varēja palaist tramvaju. Viņa paļāvās, ka pārbrauks. Nu, nevajag tā darīt! Tā jau tramvaji šeit bieži bremzē, tāpēc ka tie jau zina, ka šis ceļš ir stresains,” uzskata blakus negadījuma vietai dzīvojoša sieviete.

“Nezinu, vajag domāt. Vajag cilvēkiem būt uzmanīgiem. Varbūt vajag šeit papildu zīmi uzlikt, ka tramvajs. Varbūt vajag zīmi,” pieļauj aculieciniece.

Līdz ko sievieti atbrīvoja no auto, pie darba ķērās mediķi.

Ilze Upīte
NMPD komunikācijas daļas pārstāve

“Negadījumā cietusi viena persona, gūstot politraumu jeb vairāku ķermeņa daļu ievainojumus. Esot pie samaņas, stabilā stāvoklī cietusī persona nogādāta ārstniecības iestādē.”

Nevienam no sabiedriskajā transportā esošajiem cilvēkiem palīdzība nebija nepieciešama. “Škodu” glābēji novilka no sliedēm, un tramvaju rinda varēja turpināt ceļu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm