tv3.lv

Huligānisms, nepakļaušanās un bēgšana: Ādažos vīrietis trīs reizes dienas laikā nonāk policijas rokās

Rīta pusē brīdinājums un vēlāk arī sods par sīku huligānismu, pusdienlaikā vēl viena lietvedība par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām, bet dienas noslēgumā dramatiska mukšana no policijas pa Ādažu novadu. Šo virkni ar pārkāpumiem dienas laikā pamanījās sastrādāt viens un tas pats vīrietis, apmēram 40 gadus vecs ādažnieks, kas vietējo iedzīvotāju un arī policistu mieru traucē jau ne pirmo reizi.

Par neadekvāto braucēju, kas pa pilsētu traucās nepārliecinoši, pašvaldības policistiem vietējie iedzīvotāji paziņoja īsi pēc plkst. 21.oo vakarā. Likumsargiem savā ceļā pamanot ”Opel Vivaro” mikroautobusu un uzsākot vajāšanu, sekoja diezgan sagaidāma rīcība – uz sirēnām un aicinājumiem apturēt auto šoferis nereaģēja. Viņa braukšanas stils bija nepārliecinošs, agresīvs un bēgot no policistiem, viņš apdraudēja arī citus satiksmes dalībniekus un gājējus. Pakaļdzīšanās bija samērā ilga un par laimi, neviens šajā incidentā necieta.

Nekur tālu no centrālajam ielām bēdzējs tā arī netika, viņa maršruts divas vai pat trīs reizes atkārtojās, – pārsvarā bēdzējs stūrēja pa daudzdzīvokļu māju pagalmiem. Līdz nelaimei nebija tālu, – pašvaldības policijas dienesta auto video reģistratora ierakstos labi redzami brīži, kad sarkanais mikroautobuss traucas garām gājējiem, īpaši nesamazinot ātrumu. Vajāšana beidzās, kad šoferis iebrauca strupceļā, kāda stāvlaukuma teritorijā. Visticamāk, cerot izvairīties no atbildības vadītājs pēdējā mirklī centās pārsēsties uz pasažiera sēdekli.

Izskatījās, ka vīrietis bija ļoti stiprā alkohola reibumā un darbu uz vietas pārņēma ceļu policija. Aizturētais šoferis atteicās veikt alkohola pārbaudi izelpā, līdz ar ko ceļu policisti viņu nogādāja analīžu veikšanai medicīnas iestādē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm