tv3.lv

“Hyundai” paliekot “aklajā” zonā, tas cieš sadursmē ar smago spēkratu

Lai pēc iespējas ātrāk atvieglotu satiksmi, tai skaitā, lai sabiedriskais transports nenovirzītos no grafika, Augusta Deglava ielā, pie avarējušajiem spēkratiem piesteidzās Rīgas satiksmes darbinieki, kas uz ceļa atzīmēja automašīnu novietojumu pēc sadursmes un abi negadījumā iesaistītie varēja pabraukt nostāk no ceļa vidus uz pirmo joslu. Pie Hyundai stūres, kas negaidīti nonāca smagā priekšā šļūcot sāniski, sēdēja Lelde.

“Hyundai” šofere Lelde stāsta, ka braucu pa pirmo joslu, šoferis gribēja pārkārtoties un aizķēra viņu, Leldes spēkratu sāka vilkt, griezt, tad spēkratu vēl mazliet pastūma. Bija šoks, vēl tagad satraukums.

Pēc sadursmes sieviete no auto izkāpa pa blakus sēdētāja durvīm. Par laimi, traumas neviens no iesaistītajiem neguva. Arī spēkrati tikuši cauri sveikā ar maziem bojājumiem. “Hyundai” samīcītas durvis, bet smagajam auto izsista vien pagrieziena rādītāja lampiņa.

Smagās automašīnas šoferis teica, ka tā reizēm notiek, vienkārši Leldes spēkratu neredzēja, viņa man bija aklajā zonā. Viņš iesaka vieglo spēkratu vadītājiem vai nu fūri apdzīt vai braukt tai aizmugurē. Nevajadzētu nostāties sānā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm