Iedzēris jaunietis Skrīveros iztriecas cauri mājas sienai

Viņš ir vairākkārt braucis dzērumā, taču līdz šim ticis cauri sveikā, – tā saka Skrīveru iedzīvotāji par vīrieti, kurš otrdienas vakarā, iznīcinot savu auto, sadragāja kādas vietējās iedzīvotājas māju. Šoreiz gan vainīgajam no soda izbēgt neizdevās, un viņš arī nemēģināja mukt, jo avārijai bija pārāk daudz liecinieku.

2017. gada 22. novembrī 22:11

Šodien Skrīveros, Pīlādžu ielas galā, kādas mājas sētā izskatās kā pēc eksplozijas. Pa dārzu izsvaidīti ķieģeļi, koka atlūzas un stikla lauskas. Pilnai ainai trūkst tikai automašīnas “Audi A6”, kas otrdienas vakarā šeit izpildīja vājprātīgu manevru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijā saka, – negadījums noticis taisnā ceļa posmā un skaidrs, ka ne tikai dzērums pie vainas, bet arī ātrums par lielu. Likumsargiem izdevies vainīgo aizturēt. Tas izrādījies kāds jauns vīrietis.

Izbraucot policijas ekipāžai uz notikuma vietu, tika konstatēts, ka mašīna, kas izraisījusi avāriju, ir bojāta un atrodas turpat notikuma vietā, arī automašīnas vadītājs ir bijis uz vietas. Pārbaudot automašīnas vadītāja, kurš izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, alkohola koncentrāciju izelpojamā gaisā, tika konstatētas 1,63 promiles. Automašīnas vadītājs savu vainu notikušajā atzina un pamatoja ar to, ka ir pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu.

Pats šoferis nav cietis, bet toties pamatīgi pārbiedēta tobrīd mājās esošā ēkas saimnieces mamma. Sieviete saka, – par laimi, uz ceļa negadījās bērni vai pensionāri, kas gluži vienkārši varētu nepaspēt pamukt malā.

Vainīgais jau apsolījis, ka pēc dzēruma izgulēšanas atnākšot palīgā postažu sakopt. Zaudējumus arīdzan būs jāsedz no paša kabatas, bet cietušajiem vispirms samaksās apdrošinātāji, kuri vēlāk izmaksas piedzīs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm