Iedzīvotājs ziņo likumsargiem par aizdomīgu šoferi uz ceļa Jelgava‑Dobele

Arī kāds no “Degpunktā” skatītājiem ceturtdien, 29. septembrī, nepalika vienaldzīgs un, pamanot aizdomīgu šoferi uz ceļa Jelgava-Dobele, kas vairākkārt izraisījis avārijas situācijas, informēja likumsargus, vēsta “Degpunktā”.

Beigu beigās noskaidrojies, ka pie spēkrata stūres bija sēdies iereibis autovadītājs.

Pelēko “Volkswagen” automašīnu aculiecinieks pamanījis, izbraucot no Jelgavas. Vīrieša uzmanību pievērsusi priekšā braucošā šofera “peldēšana” pa ceļu. Sākotnēji nodomājis, ka, iespējams, stūrētājs iemidzis, bet pēc pagrieziena kļuvis skaidrs, ka vadītājs savu spēkratu stūrē apzināti, bet, visticamāk, ne skaidrā prātā, tādēļ informēta arī policija, kas izbraukusi uz notikuma vietu.

“Volkswagen” iegriezies pa ceļam esošajā degvielas uzpildes stacijā. Izkāpjot no auto, aizdomas par alkohola nostiprinājās. Vīrietis ielējis degvielu, iegājis samaksāt, bet savas mašīnas durvis atstājis vaļā.

Tikmēr aculiecinieks pamanījis, ka “Volkswagen” atrodas vairākas alus pudeles. Jau pēc uzpildīšanās tālāk “Volkswagen” ceļš vedis uz ciemu Nākotne. Centra ielā likumpārkāpēju jau sagaidījusi policijas ekipāža. Alkometrs uzrādījis 2,2 promiļu stipru alkohola reibumu.

Dace Kalniņa
Valsts policijas pārstāve

“Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un autovadītājam uz lietas izskatīšanu jāierodas Jelgavas policijas iecirknī 30 dienu laikā.”

“Degpunktā” pateicas raidījuma skatītājam par video un notikušā izklāstu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm