Iereibis “BMW” vadītājs ietriecas smagās automašīnas aizmugurē

18. janvārī 22:00

Kādam “BMW” autovadītājam un viņa pasažierim steiga un alkohola reibums trešdien, 18. janvārī, beidzās ar smagu autoavāriju uz šosejas Rīga-Salaspils. Neveiksmīga manevra dēļ šoferis iestūrēja smagās automašīnas aizmugurē, vēsta “Degpunktā”.

Kāds “BMW X5” vadītājs ar savdabīgu valsts numura zīmes rāmīti šodien pēcpusdienā netika galā ar sava spēkrata vadību un ietriecās smagās automašīnas aizmugurē. Pie iebraukšanas Salaspilī šā incidenta dēļ izveidojās iespaidīgs sastrēgums.

Vladimirs
smagās automašīnas šoferis

“Mēs mierīgi braucām pa vienu no joslām, bet pa otru viņi “lidoja”, apdzina mašīnu un nepaspēja iegriezt atpakaļ. Ātrums bija liels. Kā atzinās, abi bija iedzēruši. Viņi “ienesās” mūsu auto aizmugurē, viņus sameta, viņi atsitās pret aizsargbarjeru, šoferi izmeta ārā no mašīnas. Savukārt blakussēdētāju, kurš arī nebija piesprādzējies, no mašīnas neizmeta.”

No automašīnas izmestais vadītājs pēcāk gulējis uz asfalta un gaidījis mediķu ierašanos. Viņam blakus mētājās sasistas alus pudeles. Savukārt pasažieris traumas neesot guvis un notikuma vietu pameta paša spēkiem.

Vladimirs
smagās automašīnas šoferis

“Piedzērušies bija abi. Paši atzinās, ka nav skaidrā. Netika galā ar vadību lielā ātrumā. Mums ir liecinieks, šoferis, kuru viņi apdzina. Viņš esot braucis uz 90 kilometriem stundā, bet viņi ar aptuveni 130 vai 140 kilometriem stundā.”

Smagās automašīnas aizmugurē pēc sadursmes palikusi vieglā spēkrata loga gumija. Savukārt pati “fūre” nav būtiski bojāta. Cietis ir tikai labā pagrieziena lukturis. “BMW” sadragāta ir visa kreisā puse, un šoferim jāpriecājas, ka viņš nepalika bez galvas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm