tv3.lv

Iereibis taksists Ķekavā izraisa avāriju; pārmeklējot viņu, policisti atrod arī ieroci

Nākamo gadu ar jauna darba meklējumiem nāksies sākt kādam taksistam, kurš savas vieglprātības dēļ pazaudējis autovadītāja apliecību.

2020. gada 29. decembrī 22:53

Ap plkst. 18.00 vakarā Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Ķekavas centru, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Kā norādījuši aculiecinieki, to, iespējams, bija izraisījis kāds piedzēries kungs ar taksometru. Vīri devušies uz notikuma vietu un jau pavisam drīz paši varējuši pārliecināties, ka garāmgājēji nekļūdās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzsākot pārbaudi, acīmredzami bija tas, ka taksists ir alkohola reibumā, kas, visticamāk, arī bijis negadījuma izraisīšanas iemesls. Veicot pārmeklēšanu, atklājās, ka pie viņa ir arī gāzes pistole, kas šādā stāvoklī uzskatāms par nopietnu administratīvu pārkāpumu. Turpat notikuma vietā vīri sastapušies arī ar aculiecinieku, kurš tikai pirms īsa brīža no lielākām nepatikšanām bija paglābis ne tikai apkārtējos, bet arī pašu apreibušo šoferi.

Kā jau ierasts šādās situācijās, likumsargi uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no ceļu policijas. Taču ar to viss nebeidzās. Tā kā pārkāpējs atteicies no alkohola pārbaudes, viņu nācies nogādāt ekspertīžu centrā galvaspilsētā, kur stūrētāja reibumu klīniski fiksējuši mediķi.

Lai arī vīrieti nevarēs sodīt par transporta līdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, viņam pienāksies sods par atteikšanos no ekspertīzes, kas ir tieši tāds pats, kāds ir maksimālais sods par braukšanu alkohola vai narkotiku reibumā. Ar šo braucienu viņš zaudējis vairākus tūkstošus eiro, savu vadītāja apliecību, kā arī, visticamāk, savu darbavietu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm