tv3.lv

Iereibusi sieviete nepareizi novieto automašīnu, saķildojas ar kaimiņiem un pēcāk sēžas pie auto stūres

Nesen Rīgā, Tekstilnieku ielā, aizturēta sieviete, kura vadījusi automašīnu ar tiesību liegumu un krietni iedzērusi. Turklāt policisti jau pirms transporta līdzekļa apturēšanas esot sievieti atpazinuši, jo pirms braukusi reibumā, viņa ar policistiem satikusies, jo saķildojusies ar kaimiņiem.

Rīgas pašvaldības policisti sestdien, 24. martā, Tekstilnieku ielā aizturējuši sievieti, kura vadījusi automašīnu ar tiesību liegumu un krietni iedzērusi – taču policisti jau pirms transporta līdzekļa apturēšanas sievieti atpazinuši, jo stundu iepriekš šī pati policijas ekipāža saņēmusi izsaukumu par apturētās autovadītājas nesaskaņām ar kaimiņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sestdien ap plkst. 22.00 Rīgas pašvaldības policisti devās uz izsaukumu Bolderājā – tur kādā daudzdzīvokļu mājā izcēlies skaļš konflikts starp kaimiņiem. Viena no mājas iedzīvotājām nepareizi novietojusi savu transporta līdzekli, un kaimiņi, kuri zvanījuši policijai, lūdza savaldīt iedzērušo sievieti, jo viņa, uzklausot kaimiņu sūdzības, situāciju risināt nevēlējās.

Lāsma Zemene
Rīgas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste

Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka konflikts izcēlies pagalmā nepareizi novietotas automašīnas dēļ, notikuma vietā atrasta arī manāmi iereibusi sieviete, kura izklāstīja policistiem savas bēdas, policisti viņai izskaidroja, kā turpmāk rīkoties šādās konfliktsituācijās un viņu nomierināja. Konflikts tika atrisināts uz vietas, līdz ar to policistu palīdzība vairs nebija nepieciešama.

Pašvaldības policija pēc notikušā turpināja patrulēt pa Bolderājas ielām. Stundu vēlāk uz ceļa pamanījuši iepriekš satikto un aizvien iereibušo nemiera cēlāju. Šoreiz viņa jau bija sēdusies pie automašīnas stūres.

Lāsma Zemene
Rīgas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste

Stundu vēlāk šī pati sieviete tika manīta, vadot transporta līdzekli, policija viņu atpazina un zināja, ka viņa iepriekš lietojusi grādīgos dzērienus, līdz ar to transporta līdzeklis tika apturēts un veikta sievietes personas datu pārbaude tieši saistībā ar tiesībām vadīt transportlīdzekli. Atklājās, ka viņai bija tiesību liegums, tāpat automašīnai nebija izieta tehniskā apskate, kā arī nebija OCTAS.

Savu vainu likuma pārkāpumā braucēja nevēlējās atzīt un aktīvi protestēja pret aizturēšanu.

Ja autovadītājs tiek aizturēts, piedaloties ceļu satiksmē reibumā un ar tiesību liegumu, tiek uzsākts kriminālprocess. Šādos gadījumos likums paredz brīvības atņemšanu līdz vienam gadam, kā arī autovadītāja apliecības atņemšana līdz pieciem gadiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm