tv3.lv

“Ieskrējies riktīgi, gandrīz vai 100 kilometri stundā!” Vietējie stāsta par šofera “paraugdemonstrējumu” Iļģuciemā

Vel neredzētu ainu brīvdienās nācies vērot Iļģuciemā mītošajiem. Sestdienas pēcpusdienā kādā daudzstāvu mājā, vārda tiešā nozīmē ielidoja vieglā automašīna “Honda”.

Buļļu ielas 14B nama iedzīvotājiem Iļģuciemā jau gadiem ilgi jārēķinās ar problēmu, ka katastrofāli trūkst vietu auto novietošanai, turklāt pagalmā ir ļoti bedrains ceļš. Baidoties sabojāt savus spēkratus, iedzīvotāji šajā ceļa posmā cenšas pārvietoties maksimāli lēni, savukārt “parkošanās” notiek tā – “kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ.” Taču kāds “Honda” spēkrata šoferis brīvdienās šaurajā pagalmā sarīkoja paraugdemonstrējumus vietējiem iedzīvotājiem, ka braukt šajā vietā var gan ātrāk, gan arī mašīnu var novietot citādāk, nekā tas pieņemts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ieskrējies riktīgi, gandrīz vai 100 kilometri stundā. Trāpījis pa to pīlādzi. Izskatās gandrīz neiespējami,” stāsta vietējais iedzīvotājs Māris.

Pēc uztriekšanās šķērslim “Honda” braucamrīks uzlidoja gaisā, apgāzās uz sāna un apstājās tikai pēc atduršanās mājas sienā. Pirmā stāva iedzīvotāji, kuriem pie logiem negaidīti parādījās automašīnas jumts, šo dienu noteikti atcerēsies ilgi.

Pirmā stāva iedzīvotāja Rita stāsta: “Bija liels troksnis. Gribēju iemigt, un tieši tajā mirklī viss notika. Es nesaprotu, kā tas varēja notikt.”

Pēc iespaidīgās avārijas “Honda” vadītājs paša spēkiem varēja izkāpt no sasistās automašīnas. Kad pie mājas piebrauca policisti, viņus sagaidīja tikai šokētie nama iedzīvotāji. Šoferis no notikuma vietas aizbēdzis.

“Es nezinu, kā tur viss notika. Varēja būt dramatiskāk. Varēja ielidot dzīvoklī,” bilst Rita.

Pēc neoficiālām ziņām, automašīna, ar kuru izraisīta avārija, piederēja šofera mātei, kura dzīvo turpat netālu. Visticamāk, mašīna bija paņemta bez īpašnieces atļaujas. Vietējie iedzīvotāji piebilst, ka “Hondas” stūrētājs bijis narkotiku reibumā, kas daudz ko izskaidro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijā par incidentu ir uzsākta administratīvā lietvedība. Likumsargi raidījumam “Degpunktā” saka, ka līdz šim joprojām nav izdevies noskaidrot šofera personību. Pašlaik policisti meklē aculieciniekus un aicina visus, kuriem ir jebkāda vērtīga informācija, ziņot pa tālruni 67829235 vai 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm