Ieslīdot pretējā joslā, pie Ķekavas avarē māmiņa ar zīdaini automašīnā

Satraukts rīts izvērtās kādai māmiņai, kura pie Ķekavas iekļuva negadījumā. Sievietei saslīdēja mašīna, un notika sadursme ar pretim braucošo spēkratu. Šoferei ar zīdaini uz rokām bija jāsakārto visas nepieciešamās formalitātes.

Uz Bauskas šosejas daudzviet bija manāms “melnais ledus”. Ķekavas pievārtē “Volvo” spēkrats nepaguva laikus reaģēt brīdī, kad priekšā esošais auto nogriezās blakus ielā. Strauji bremzējot, “Volvo” ieslīdēja pretējā joslā, bet tur diemžēl saskrējās ar “KIA”. “Volvo” atradās māmiņa ar zīdaini un vēl kāda pasažiere, savukārt pie “KIA” stūres sēdēja vīrietis. Visus četrus iesaistītos apskatīja mediķi.

“Nopietnākus ievainojumus no visiem guvuši divi, tie arī nogādāti ārstniecības iestādē. Vienā situācijā cietušais ir guvis ievainojumus, kas prasa papildu izmeklējumus, bet otra situācija ir nopietnāka, tur ir politrauma, kas ir vairāku ķermeņu daļu ievainojumi, bet abās situācijās, kad mediķi nogādājuši ārstniecības iestādē pacientus, stāvokļi nogādāšanas laikā vērtējami kā stabili,” skaidro NMPD pārstāve Inga Vītola.

Medicīnas iestādē nogādāta “Volvo” pasažiere un “KIA” šoferis. Sievietes ar zīdaini sildījās radinieku automašīnā, kas negadījuma vietā piebrauca jau pēc sadursmes. Kamēr abus sasistos spēkratus no Rīgas ielas nebija aizveduši evakuatori un viena braukšanas josla bija bloķēta, uz Bauskas šosejas konkrētajā ceļa posmā veidojās ievērojams sastrēgums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm